Respitt nr 6 / 2013

Avholdt søndag 10.2.2013

I år hadde vi leiet plass hos Lusti Ridesenter i Sandnes hver søndag og derfor kunne
vi så tidlig på året avholde også disse konkurransene. Ute er det frost og umulig å bruke egen bane

 Dette var den 6 av 30 konkurranser for året og det var et betydelig bedre fremmøte.

Denne andre  konkurransen for dagen var en hopp  bane og dette ble da en konkurranse uten alle felt hindrene

Dommer denne gang var Marit Wang som hadde satt en grei bane.

Banen var på 155 meter

Det deltok  20 startende ekvipasjer

3 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk denne 50 bonuspoeng.

8 ekvipasjer kom gjennom og 12 ekvipasjer disket


Se våre regler på:

Opprykk den enkelte 2013

 


Opprykks napp
Anita Jansen og Oliver fikk opprykksnapp denne gang
 


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Kajsa 4.89 meter pr sekund

Klasse mellom: Ficus 5.10 meter pr sekund

Klasse Stor:  Monty 5.56 meter pr sekund



Resultater respitt nr 6 / 2013

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Ficus Medium 3 44.28 0 0 0 0.30.35 13.93 170
2 Anita Jansen Oliver Liten 2 48.43 0 0 0 0.35.57 12.86 150
3 Bente Jonassen Kajsa Liten 3 44.28 0 0 0 0.31.65 12.63 130
4 Jan Haukeland Monty Stor 3 44.28 F 0 5 0.27.87 16.41 70
5 Siri Linnerid Ki Stor 1 53.44 F-V 0 10 0.32.41 21.03 60
6 Maia Fossum Zita Stor 1 53,44 F-F 0 10 0.36.37 17.07 50
7 Jan Haukeland Win Stor 3 44.28 F-F-F 0 15 0.29.09 15.19 40
6 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 44.28 F-V-V 0 15 0.37.22 7.06 35
  Anita Jansen Zeppelin Liten 3 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 3 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 3 Disk            
  Helene Håland Sita Stor 1 Disk            
  Kristine Måna Mira Stor 2 Disk            
  Lene K Wilhelmsen Minus Stor 1 Disk            
  Katrine Vestersjø Diesel Stor 1 Disk            
  Maren Løland Felix Stor 1 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 3 Disk            
  Roy Simonsen Bella Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor 3 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            

 

Vinner av årets 6. konkurranse ble

Eivind Fossum og Ficus

Vi gratulerer.
 

           

   

Tilbake

Til toppen av siden...