Respitt nr 6 / 2012

Avholdt onsdag 28.3.2012

Det var igjen tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi og dette var nr 6. av  30 for året

Denne andre konkurransen for dagen var en vanlig hopp  bane og dette ble da en konkurranse uten alle felt hindrene

Dommer denne gang  var Marit Wang som hadde satt en grei bane.

Banen var på 134 meter

Det deltok hele 23 startende ekvipasjer

9 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk  disse 50 bonuspoeng.

13 ekvipasjer kom gjennom og 10 ekvipasjer disket


Opprykk den enkelte

Johnny Aas med Kila, Isabelle Simonsen med Bella gikk feilfritt og dermed fikk de opprykksnapp.

Isabelle Simonsen og Bella rykket opp i klasse stor 3

Ingve Helgeland og Katla, Anita Jansen og Oliver og Ingve Helgeland med Aron gikk alle feilfritt, men de går i klasse 2 og
der må man være blant de 3 beste for å få opprykk og det var de ikke
 


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.77 meter pr sekund

Klasse mellom:  Kila 4.97 meter pr sekund

Klasse Stor: Cindy og Win  4.96 meter pr sekund


Ben er gammel, men går i klasse 3.  Han får gå på mellom hindre



Resultater respitt nr 6 / 2012

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Johnny Aas Kila Mellom 2 41.87 0 0 0 0.26.91 14.96 173
2 Isabelle Simonsen Bella Stor 2 41.87 0 0 0 0.27.46 14.41 153
3 Johnny Aas Cindy Stor 3 38.28 0 0 0 0.26.97 11.31 133
4 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 38.28 0 0 0 0.28.06 10.22 123
5 Ingve Helgeland Katla Stor 2 41.87 0 0 0 0.31.78 10.09 113
6 Bente Jonassen Dina Liten 3 38.28 0 0 0 0.29.06 9.22 103
7 Anita Jansen Oliver Liten 2 41.87 0 0 0 0.32.88 8.99 93
8 Ingve Helgeland Aron Stor 2 41.87 0 0 0 0.33.44 8.43 88
9 Anita Jansen Zeppelin Liten 3 38.28 0 0 0 0.35.41 2.87 83
10 Isabelle Simonsen Ben Stor 3 38.28 F 0 5 0.29.37 0 28
11 Jan Haukeland Leah Stor 3 38.28 V 0 5 0.30.78 7.50 23
12 Jan Haukeland Win Stor 3 38.28 F-F 0 10 0.26.97 11.31 23
13 Wegard Sunde Eros Mellom 1 46.20 F-F 0 10 0.41.00 5.20 23
  Marit Wang Leah Stor 3 Disk            
  Anni Landgraff Kelly Stor 1 Disk            
  Eivind Fossum Dewey Stor 3 Disk            
  Hanne Elise Årtun Breedie Stor 1 Disk            
  Lili Frahm Jensen Aron Stor 2 Disk            
  Jan Haukeland Monty Stor 3 Disk            
  Lili Frahm Jensen Katla Stor 2 48.43            
  Kristin Måna Mira Stor 1 53.44            
  Camilla Arnesen Miko Mellom 1 53.44            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 53.44            

 

Vinner av årets 6. konkurranse ble

Johnny Aas og Kila

Vi gratulerer.
 

     

   

Tilbake

 

Til toppen av siden...