Respitt nr 3 / 2012

Avholdt søndag 18.3.2002

Det var igjen tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi og dette var nr 3

Denne første konkurransen for dagen var en vanlig agility  bane og dette ble da en konkurranse med alle felt hindrene

Dommer denne helgen var Eivind Fossum som hadde satt en grei bane men svært mange av oss slet med tuneller
som lå under oppgangen på balanse bommen. Tror de fleste så at her var det et viktig moment som det må trenes på.

Banen var på 183 meter

Det deltok hele 28 startende ekvipasjer

Ingen ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk ingen 50 bonuspoeng.

Kun 5 ekvipasjer kom gjennom og hele 23 ekvipasjer disket


Opprykk den enkelte

Ingen ekvipasjer fikk feilfritt og dermed fikk ingen napp denne gangen


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Zeppelin 3.40 meter pr sekund

Klasse mellom:  Ingen mellom hund kom i mål

Klasse Stor: Cindy  4.55 meter pr sekund



Resultater respitt nr 3 / 2012

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Johnny Aas Cindy Stor 3 52.28 F 0 5 0.40.16 12.12 128
2 Jan Haukeland Monty Stor 3 52.28 F 0 5 0.43.25 9.03 108
3 Anita Jansen Zeppelin Liten 3 52.28 F 1.51 6.51 0.53.79 Over 88
4 Eivind Fossum Dewey Stor 3 52.28 F-F 0 10 0.40.38 11.90 78
5 Hans V Jensen Tessie Stor 3 52.28 V 5.80 10.80 0.58.09 Over 68
  Eivind Fossum Fikus Mellom 2 Disk            
  Anita Jansen Oliver Liten 2 Disk            
  Rune Monsen Jewel Liten 2 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 3 Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 Disk            
  Sofie Tjemsland Bella Liten 1 Disk            
  Camilla Arnesen Miko Mellom 1 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 2 Disk            
  Kristine Nylund Bibbi Mellom 3 Disk            
  Henriette Monsen Athena Stor 3 Disk            
  Lene K Wilhelmsen Minus Stor 1 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 3 Disk            
  Lili Frahm Jensen Katla Stor 2 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 3 Disk            
  Rune Monsen Guzzi Stor 1 Disk            
  Maren Løland Felix Stor 1 Disk            
  Kristin Måna Mira Stor 1 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 2 Disk            
  Anni Landgraff Kelly Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor 3 Disk            
  Hans V Jensen Kate Stor 3 Disk            
  Rune Monsen Pearl Stor 3 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 2 50.31            

 

Vinner av årets 3. konkurranse ble

Johnny Aas og Cindy

Vi gratulerer.
 

            

   

Tilbake

 

Til toppen av siden...