Respitt nr 24 / 2012

Avholdt onsdag  18.11.2012

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi og dette var nr 24. av  30 for året

Denne andre konkurransen for dagen var en vanlig hopp bane og dette ble da en konkurranse uten alle felt hindrene

Dommer denne gang  var Marit Wang som erstattet Hans V Jensen og hun hadde satt en grei bane

Banen var på 178 meter

Det deltok  26 startende ekvipasjer

7 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk  disse 50 bonuspoeng

12 ekvipasjer kom gjennom og 14 ekvipasjer disket


Opprykk den enkelte

Ingen ekvipasjer fikk opprykksnapp
 


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Dina 4.63 meter pr sekund

Klasse mellom:  Bibbi 4.14 meter pr sekund

Klasse Stor: Kate 5.31 meter pr sekund


 
Resultater respitt nr 24 / 2012

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Hans V Jensen Kate Stor 3 50.85 0 0 0 0.33.50 17.35 176
2 Silje Aas Cindy Stor 3 50.85 0 0 0 0.35.50 15.35 156
3 Bente Jonassen Dina Liten 3 50.85 0 0 0 0.38.37 12.48 136
4 Anita Jansen Oliver Liten 2 55.62 0 0 0 0.46.43 9.19 126
5 Catarina DÀmato Peggy Liten 3 50.85 0 0 0 0.42.63 8.22 116
6 Kristine Nylund Bibbi Mellom 3 50.85 0 0 0 0.42.91 7.94 106
7 Bente Jonassen Kajsa Liten 3 50.85 0 0 0 0.44.84 6.01 96
8 Helene Håland Sita Stor 1 61.37 V 0 5 0.51.34 10.03 41
9 Jan Haukeland Ben Stor 3 50.85 F 0 5 0.41.50 9.35 36
10 Kristin Måna Mira Stor 2 55.62 F 0 5 0.51.16 4.46 31
11 Jan Haukeland Monty Stor 3 50.85 F-F 0 10 0.38.37 12.48 26
12 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 50.85 V-V 0 10 0.46.35 4.50 26
13 Rune Monsen Gucci Stor 1 61.37 F-V-V 0 15 0.49.81 11.56 26
  Lene K Wilhelmsen Minus Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 3 Disk            
  Rune Monsen Pearl Stor 3 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 3 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 3 Disk            
  Katrine Vestersjø Diesel Stor 1 Disk            
  Aina Lund Thingbø Muni Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor 3 Disk            
  Eivind Fossum Ficus Mellom 3 Disk            
  Camilla Arnesen Miko Mellom 1 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 3 Disk            
  Thea Nielsen Mille Liten 1 Disk            
  Anita Jansen Zeppelin Liten 3 Disk            

 

Vinner av årets 24. konkurranse ble

Hans Valter Jensen og Kate

Vi gratulerer.

 

  

Tilbake

 

Til toppen av siden...