Respitt nr 23 / 2012

Avholdt onsdag  18.11.2012

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi og dette var nr 23. av  30 for året

Denne første konkurransen for dagen var en vanlig agility bane og dette ble da en konkurranse med alle felt hindrene

Dommer denne gang  var Marit Wang som erstattet Hans V Jensen og hun hadde satt en grei bane

Banen var på 151 meter

Det deltok  26 startende ekvipasjer

4 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk  disse 50 bonuspoeng

16 ekvipasjer kom gjennom og 10 ekvipasjer disket


Opprykk den enkelte

Kristin Måna og Mira gikk feilfritt og ble nr 2 og fikk opprykksnapp
 


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Kajsa 4.01 meter pr sekund

Klasse mellom:  Kila 3.85 meter pr sekund

Klasse Stor: Kate 4.74 meter pr sekund


 
Resultater respitt nr 23 / 2012

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Jan Haukeland Win Stor 3 43.14 0 0 0 0.33.50 9.64 176
2 Kristin Måna Mira Stor 2 47.18 0 0 0 0.40.50 6.68 156
3 Catarina DÀmato Peggy Liten 3 43.14 0 0 0 0.41.44 1.70 136
4 Anita Jansen Oliver Liten 2 47.18 0 0 0 0.45.65 1.53 126
5 Hans V Jensen Kate Stor 3 43.14 F 0 5 0.31.81 11.33 66
6 Silje Aas Cindy Stor 3 43.14 F 0 5 0.34.90 8.24 56
7 Marit Wang Leah Stor 3 43.14 F 0 5 0.35.84 7.30 46
8 Jan Haukeland Monty Stor 3 43.14 V 0 5 0.39.09 4.05 41
9 Silje Aas Kila Mellom 3 43.14 V 0 5 0.39.12 4.02 36
10 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 43.14 F 0.23 5.23 0.43.37 Over 31
11 Rune Monsen Gucci Stor 1 52.06 F-V 0 10 0.43.10 8.90 26
12 Jan Haukeland Leah Stor 3 43.14 F-F 0 10 0.37.28 5.86 26
13 Bente Jonassen Kajsa Liten 3 43.14 F-F 0 10 0.37.60 5.54 26
14 Isabelle Simonsen Ben Stor 3 43.14 F-F 0 10 0.39.22 3.92 26
15 Lene K Wilhelmsen Minus Stor 1 52.06 F-F-V 0 15 0.39.09 12.97 26
16 Katrine Vestersjø Diesel Stor 1 52.06 V 13.52 18.52 1.05.58 Over 26
  Thea Nielsen Mille Liten 1 Disk            
  Anita Jansen Zeppelin Liten 3 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 3 Disk            
  Eivind Fossum Ficus Mellom 3 Disk            
  Camilla Arnesen Miko Mellom 1 Disk            
  Kristine Nylund Bibbi Mellom 3 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 3 Disk            
  Helene Håland Sita Stor 1 Disk            
  Rune Monsen Pearl Stor 3 Disk            
  Aina Lund Thingbø Muni Stor 1 Disk            

 

Vinner av årets 23. konkurranse ble

Jan Haukeland og Win

Vi gratulerer.

 

     

Foto av Christiane Hansen

Tilbake

 

Til toppen av siden...