Respitt nr 2 / 2012

Avholdt søndag 4.3.2002

Etter mange måneder med frost, snø og kulde var det endelig tid for
nye respitt konkurranser i klubbens regi.

Denne andre konkurransen for dagen var en vanlig hopp  bane og dette ble da en konkurranse uten alle felt hindrene

Dommer denne helgen var Hans Valter Jensen som hadde satt en grei bane.

Banen var på 161 meter

Det deltok hele 28 startende ekvipasjer

7 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

16 ekvipasjer kom gjennom og 12 ekvipasjer disket


Opprykk på grunn av endrede regler i NKK

På grunn av endrede regler i NKK pr 1.1.2012 var det mange ekvipasjer som er blitt rykket opp i høyere klasser. Håper
at den enkelts sjekker opp dette og fører på rett klasse ved neste konkurranser.
Har man rykket opp i en gren i offisielle konkurranser rykker man opp i begge grener i klubbens respitt.

Min hund Win har rykket opp i klasse 3 stor i Agility men går i klasse 2 stor i Hopp.
Hun går nå i klasse 3 stor i begge grener i klubbens respitter
 

Se våre regler på:

Opprykk den enkelte 2012

 


Opprykks napp

 Eivind med Ficus, Rune med Jewel og Johnny med Kila gikk alle feilfritt og fikk opprykks napp.

Eivind/Ghita med Ficus rykket opp i klasse Mellom 2

Ingve og Aron gikk også feilfritt, men i klasse 2 må man være blant de 3 beste for å få opprykksnapp


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.55 meter pr sekund

Klasse mellom:  Kila 5.34 meter pr sekund

Klasse Stor: Cindy  5.25 meter pr sekund



Resultater respitt nr 2 / 2012

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Fikus Mellom 1 55.51 0 0 0 0.33.73 21.78 178
2 Johnny Aas Kila Mellom 2 50.31 0 0 0 0.30.12 20.19 158
3 Rune Monsen Jewel Liten 2 50.31 0 0 0 0.38.73 11.58 138
4 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 46.00 0 0 0 0.35.32 10.68 128
5 Bente Jonassen Dina Liten 3 46.00 0 0 0 0.35.53 10.47 118
6 Ingve Helgeland Aron Stor 2 50.31 0 0 0 0.42.53 7.78 108
7 Hans V Jensen Tessie Stor 3 46.00 0 0 0 0.39.40 6.60 98
8 Kristin Måna Mira Stor 1 55.51 F 0 5 0.37.43 18.08 43
9 Johnny Aas Cindy Stor 3 46.00 F 0 5 0.30.66 15.34 38
10 Jan Haukeland Leah Stor 3 46.00 V 0 5 0.33.28 12.72 33
11 Marit Wang Leah Stor 3 46.00 V 0 5 0.35.70 10.30 28
12 Kristine Nylund Bibbi Mellom 3 46.00 V 0 5 0.40.99 5.01 28
13 Lili Frahm Jensen Katla Stor 2 50.31 V 0 5 0.47.16 3.15 28
14  Rune Monsen Pearl Stor 3 46.00 0 6.11 6.11 0.52.11 Over 28
15 Jan Haukeland Monty Stor 3 46.00 F-F 0 10 0.34.25 11.75 28
16 Isabelle Simonsen Bella Stor 2 50.31 F-F-F 0 15 0.38.20 12.11 28
  Hans V Jensen Kate Stor 3 Disk            
  Anni Landgraff Kelly Stor 1 Disk            
  Rune Monsen Guzzi Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 3 Disk            
  Eivind Fossum Dewey Stor 3 Disk            
  Maren Løland Felix Stor 1 Disk            
  Camilla Arnesen Miko Mellom 1 Disk            
  Wegard Sunde Eros Mellom 1 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 2 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Catarine D Àmato Peggy Liten 3 Disk            
  Carina Busch Rocky Liten 3 Disk            

 

Vinner av årets 2. konkurranse ble

Eivind Fossum og Fikus

Vi gratulerer.
 

            

   

Tilbake

 

Til toppen av siden...