Respitt nr 13 / 2012

Avholdt onsdag  13.6.2012

Det var igjen tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi og dette var nr 13. av  30 for året

Denne første konkurransen for dagen var en vanlig agility bane og dette ble da en konkurranse med alle felt hindrene

Dommer denne gang  var Tommy som hadde satt en grei bane.

Banen var på 174 meter

Det deltok  27 startende ekvipasjer

3 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk  disse 50 bonuspoeng.

10 ekvipasjer kom gjennom og 17 ekvipasjer disket


Opprykk den enkelte

Ingen ekvipasjer fikk opprykksnapp denne gangen
 


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Peggy 4.10 meter pr sekund

Klasse mellom:  Ingen mellom hund kom i mål

Klasse Stor: Kate 4.86 meter pr sekund


 
Resultater respitt nr 13 / 2012

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Catarina DÀmato Peggy Liten 3 49.71 0 0 0 0.42.38 7.33 177
2 Anita Jansen Zeppelin Liten 3 49.71 0 0 0 0.45.94 3.77 157
3 Carina Busch Rocky Liten 3 49.71 0 0 0 0.48.34 1.37 137
4 Hans Valter Jensen Kate Stor 3 49.71 F 0 5 0.35.54 14.17 77
5 Jan Haukeland Win Stor 3 49.71 F-F 0 10 0.39.00 10.71 67
6 Jan Haukeland Monty Stor 3 49.71 F-F 0 10 0.40.09 9.62 57
7 Marit Wang Leah Stor 3 49.71 F-F 0 10 0.41.00 8.71 47
8 Bente Jonassen Kajsa Liten 2 54.37 F-V-V 0 15 0.51.00 3.37 42
9 Isabelle Simonsen Bella Stor 3 49.71 F-F-V 0 15 0.47.47 2.24 37
10 Jan Haukeland Leah Stor 3 49.71 F-F-F-F-F 0 25 0.40.72 8.99 32
  Camilla Arnesen Miko Mellom 1 Disk            
  Marit Wang Ben Stor 3 Disk            
  Johnny  Aas Kila Mellom 2 Disk            
  Tommy Johansen Leja Liten 1 Disk            
  Anita Jansen Lille My Liten 3 Disk            
  Irene Undheim Ida Liten 1 Disk            
  Merethe Nielsen Messi Liten 1 Disk            
  Sofie Tjemsland Bella Liten 1 Disk            
  Kate Leschbrandt Prince Mellom 1 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 3 Disk            
  Johnny Aas Cindy Stor 3 Disk            
  Hanne Elise Årthun Breedie Stor 1 Disk            
  Christiane Hansen Bindi Stor 2 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 2 Disk            
  Lili Frahm Jensen Katla Stor 2 Disk            
  Ingve Helgeland Zita Stor 1 Disk            
  Lene K  Wilhelmsen Minus Stor 1 Disk            

 

Vinner av årets 13. konkurranse ble

Catarina D `Amato og Peggy

Vi gratulerer.

      

 

     

Tilbake

 

Til toppen av siden...