Respitt nr 9 / 2011

Avholdt onsdag 27. april

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 9. av 30 konkurranser for året.

Denne første  konkurransen var en vanlig agility bane og dette ble da en konkurranse med alle felt hindrene

Dommer denne helgen var Isabelle Simonsen under opplæring med Hans Valter Jensen som hoveddommer
 og hun hadde satt en grei men noe vanskelig bane.

Banen var på 157 meter

Det deltok hele 25 startende ekvipasjer

Kun 1 ekvipasje gikk feilfritt og denne fikk disse 50 bonuspoeng.

13 ekvipasjer kom gjennom og 12 ekvipasjer disket


Opprykks napp

Carina Busch og Rocky gikk  feilfritt og dermed fikk disse opprykks napp og rykket opp i klasse
LITEN 2


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 3.28 meter pr sekund

Klasse mellom:  Ingen mellom hund kom i mål

Klasse Stor: Cindy  4.63 meter pr sekund



Resultater respitt nr 9 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Carina Busch Rocky Liten 1 54.13 0 0 0 0.47.88 6.25 175
2 Christiane Hansen Lille My Liten 3 44.85 0 2.95 2.95 0.47.80 Over 105
3 Jan Haukeland Win Stor 2 49.06 V 0 5 0.35.91 13.15 85
4 Jan Haukeland Kim Stor 3 44.85 F 0 5 0.34.84 10.01 75
5 Jan Haukeland Monty Stor 3 44.85 F 0 5 0.34.97 9.88 65
6 Eivind Fossum Dewey Stor 3 44.85 F 0 5 0.36.78 8.07 55
7 Johnny Aas Cindy Stor 3 44.85 F-F 0 10 0.33.88 10.92 45
8 Maren Løland Felix Stor 1 54.13 F-F 0 10 0.45.56 8.57 40
9 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 54.13 V-V 0 10 0.48.40 5.73 35
10 Hans Valter Jensen Tessie Stor 3 44.85 F-F 2.90 12.90 0.47.75 Over 30
11 Einar Bredo Fossum Ruby Liten 3 44.85 V 8.77 13.77 0.53.63 Over 25
12 Rine M Fjellanger Bobsey Liten 1 54.13 F-V 21.18 31.18 1.15.31 Over 25
13 Christiane Hansen Bindi Stor 1 54.13 F-V-V 22.94 37.94 1.17.07 Over 25
  Isabelle Simonsen Bella Stor 2 Disk            
  Hans Valter Jensen Kate Stor 1 Disk            
  Marit Wang Ben Stor 3 Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor 3 Disk            
  Lene K. Wilhelmsen Tinka Stor 1 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 1 Disk            
  Kristin Måna Mira Stor 1 Disk            
  Irene Undheim Ida Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            
  Lene K. Wilhelmsen Minus Mellom 1 Disk            
  Johnny Aas Kila Mellom 1 Disk            
                     

 

Vinner av årets 9. konkurranse ble

Carina Busch og Rocky

Vi gratulerer.
 

 

              

   

Tilbake

Til toppen av siden...