Respitt nr 8 / 2011

Avholdt søndag 13. april

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 8. av 30 konkurranser for året.

Denne andre  konkurransen var en vanlig hopp bane og dette ble da en konkurranse uten alle felt hindrene

Dommer denne helgen var Johnny Aas og han hadde satt en vanskelig bane med mange tuneller.

Banen var på 130 meter

Det deltok hele 27 startende ekvipasjer

2 ekvipasjer gikk feilfritt og disse fikk disse 50 bonuspoeng.

9 ekvipasjer kom gjennom og 18 ekvipasjer disket


Opprykks napp

Isabella Simonsen og Bella gikk  feilfritt og dermed fikk disse opprykks napp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Ruby 3.60 meter pr sekund

Klasse mellom:  Ingen mellom hund kom i mål

Klasse Stor: Cindy  4.59 meter pr sekund



Resultater respitt nr 8 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Isabelle Simonsen Bella Stor 2 40.62 0 0 0 0.31.90 8.72 177
2 Einar Bredo Fossum Ruby Liten 3 37.14 0 0 0 0.36.09 1.05 157
3 Johnny Aas Cindy Stor 3 37.14 F 0 5 0.28.31 8.83 87
4 Kine Eimhjellen Pluto Stor 3 37.14 F 0 5 0.32.16 4.98 77
5 Anita Jansen Zeppelin Liten 2 40.62 F 0 5 0.37.91 2.71 67
6 Rune Monsen Athena Stor 3 37.14 V 0.86 5.86 0.38.00 Over 57
7 Eivind Fossum Dewey Stor 3 37.14 F-V 0 10 0.35.41 1.73 47
8 Rune Monsen Pearl Stor 3 37.14 F-V-V 0 15 0.32.25 4.89 42
9 Christiane Hansen Bindi Stor 1 44.82 F-V 25.18 35.18 1.10.00 Over 37
  Jan Haukeland Kim Stor 3 Disk            
  Cecilie Pollestad Ozzie Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor 3 Disk            
  Marit Wang Ben Stor 3 Disk            
  Kristin Måna Mira Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 2 Disk            
  Hans Valter Jensen Kate Stor 1 Disk            
  Maren Løland Felix Stor 1 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Jan Haukeland Monty Stor 3 Disk            
  Kine Eimhjellen Tine Stor 1 Disk            
  Anders Lædre Torkild Mellom 3 Disk            
  Rune Monsen Kiara Mellom 3 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 1 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            
  Sanna Barstad Kira Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Kajsa Liten 1 Disk            
  Anita Jansen Oliver Liten 1 Disk            
                     

 

Vinner av årets 8. konkurranse ble

Isabelle Simonsen og Bella

Vi gratulerer.
 

 

              

   

Tilbake

Til toppen av siden...