Respitt nr 7 / 2011

Avholdt søndag 13. april

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 7. av 30 konkurranser for året.

Denne første konkurransen var en vanlig agility bane og dette ble da en konkurranse med alle felt hindrene

Dommer denne helgen var Johnny Aas og han hadde satt en grei bane.

Banen var på 160 meter

Det deltok hele 28 startende ekvipasjer

3 ekvipasjer gikk feilfritt og disse fikk disse 50 bonuspoeng.

14 ekvipasjer kom gjennom og 14 ekvipasjer disket


Opprykks napp

Isabella Simonsen og Bella gikk  feilfritt og dermed fikk disse opprykks napp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Ruby 3.85 meter pr sekund

Klasse mellom:  Torkild 3.68 meter pr sekund

Klasse Stor: Kate  4.73 meter pr sekund



Resultater respitt nr 7 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Isabelle Simonsen Bella Stor 2 50.00 0 0 0 0.37.78 12.22 178
2 Rune Monsen Athena Stor 3 45.71 0 0 0 0.40.00 5.71 158
3 Einar Bredo Fossum Ruby Liten 3 45.71 0 0 0 0.41.46 4.25 138
4 Johnny Aas Cindy Stor 3 45.71 F 0 5 0.36.29 9.42 78
5 Kine Eimhjellen Tine Stor 1 55.17 F-F 0 10 0.43.38 11.79 68
6 Maren Løland Felix Stor 1 55.17 V-V 0 10 0.48.03 7.14 58
7 Jan Haukeland Monty Stor 3 45.71 F-F 0 10 0.38.96 6.75 48
8 Kine Eimhjellen Pluto Stor 3 45.71 F-F 0 10 0.40.00 5.71 43
9 Hans Valter Jensen Kate Stor 1 55.17 F-F-F 0 15 0.33.81 21.36 38
10 Jan Haukeland Kim Stor 3 45.71 F-F-F 0 15 0.36.28 9.43 33
11 Eivind Fossum Dewey Stor 3 45.71 F-F-F 0 15 0.38.12 7.59 28
12 Rune Monsen Pearl Stor 3 45.71 F-F-V 0 15 0.42.72 2.99 28
13 Anders Lædre Torkild Mellom 3 45.71 F-F-V 0 15 0.43.38 2.33 28
14 Christiane Hansen Bindi Stor 1 55.17 F-F 17.83 27.83 1.13.00 Over 28
  Jan Haukeland Ben Stor 3 Disk            
  Marit Wang Ben Stor 3 Disk            
  Kristin Måna Mira Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 2 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Lene K Wilhelmsen Tinka Stor 1 Disk            
  Rune Monsen Kiara Mellom 3 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 1 Disk            
  Bente Jonasssen Dina Liten 2 Disk            
  Anita Jansen Oliver Liten 1 Disk            
  Sanna Barstad Kira Liten 1 Disk            
  Lene K Wilhelmsen Minus Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Kajsa Liten 1 Disk            
  Anita Jansen Zeppelin Liten 2 Disk            

 

Vinner av årets 7. konkurranse ble

Isabelle Simonsen og Bella

Vi gratulerer.
 

              

   

Tilbake

Til toppen av siden...