Respitt nr 5 / 2011

Avholdt søndag 3. april

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 5. av 30 konkurranser for året.

Denne første konkurransen var en vanlig agility bane og dette ble da en konkurranse med alle felt hindrene

Dommer denne helgen var Rune Monsen og han hadde satt en grei bane.

Banen var på 151 meter

Det deltok hele 36 startende ekvipasjer

5 ekvipasjer gikk feilfritt og disse fikk disse 50 bonuspoeng.

22 ekvipasjer kom gjennom og 14 ekvipasjer disket


Opprykks napp

Anita Jansen med Zeppelin og Camilla Arnesen med Bibbi gikk  feilfritt og dermed fikk begge opprykks napp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Dina 3.95 meter pr sekund

Klasse mellom:  Torkild 4.31 meter pr sekund

Klasse Stor: Dewey  5.38 meter pr sekund



Resultater respitt nr 5 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Sasha Andersen Meta Stor 3 43.14 0 0 0 0.34.81 8,33 186
2 Rune Monsen Pearl Stor 3 43.14 0 0 0 0.34.84 8.30 166
3 Anders Lædre Torkild Mellom 3 43.14 0 0 0 0.35.00 8.14 146
4 Anita Jansen Zeppelin Liten 2 47.18 0 0 0 0.43.47 3.71 136
5 Camilla Arnesen Bibbi Mellom 2 47.18 0 0 0 0.43.50 3.68 126
6 Jan Haukeland Kim Stor 3 43.14 F 0 5 0.30.40 12.74 66
7 Johnny Aas Cindy Stor 3 43.14 F 0 5 0.31.01 12.13 56
8 Rune Monsen Athena Stor 3 43.14 F 0 5 0.33.42 9.72 51
9 Hans V Jensen Tessie Stor 3 43.14 F 0 5 0.36.57 6.57 46
10 Hans Valter Jensen Kate Stor 1 52.06 F-F 0 10 0.29.78 22.28 41
11 Marit Wang Ben Stor 3 43.14 F-F 0 10 0.33.93 9.21 36
12 Bente Jonasssen Dina Liten 2 47.18 F-F 0 10 0.38.22 8.96 36
13 Kine Eimhjellen Pluto Stor 3 43.14 F-V 0 10 0.35.28 7.86 36
14 Anja Løvås Helle Pirat Mellom 3 43.14 F-V 0 10 0.39.60 3.54 36
15 Henriette Monsen Jewel Liten 1 52.06 V 6.24 11.24 0.58.31 Over 36
16 Anita Jansen Oliver Liten 1 52.06 F-V 1.91 11.91 0.53.97 Over 36
17 Marit Wang Leah Stor 2 47.18 F-F-V 0 15 0.37.12 9.98 36
18 Eivind Fossum Dewey Stor 3 43.14 F-F-V 0 15 0.35.47 7.44 36
19 Anja Løvås Leah Liten 1 52.06 F-F-V 0 15 0.47.32 4.74 36
20 Jan Haukeland Win Stor 2 47.18 F-F-F-F 0 20 0.28.03 19.15 36
21 Anni Landgraff Timmy Stor 2 47.18 V-V 10.66 20.66 0.57.84 Over 36
22 Anni Landgraff Twiggy Stor 2 47.18 F-F-V 21.35 36.35 1.08.53 Over 36
  Jan Haukeland Monty Stor 3 Disk            
  Anni Landgraff Kelly Stor 1 Disk            
  Kine Eimhjellen Tine Stor 1 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 1 Disk            
  Christiane Hansen Bindi Stor 1 Disk            
  Maren Johansen Lady Liten 1 Disk            
  Sasha Andersen Lille My Liten 3 Disk            
  Carina Busch Rocky Liten 1 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Kajsa Liten 1 Disk            
  Rine M Fjellaker Bobsey Liten 1 Disk            
  Rune Monsen Kiara Mellom 3 Disk            
  Anja Løvås Maja Mellom 2 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 1 Disk            

 

Vinner av årets 5. konkurranse ble

Sasha Andersen og Meta

Vi gratulerer.
 

             

   

Tilbake

Til toppen av siden...