Respitt nr 4 / 2011

Avholdt søndag 27. mars

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 4. av 30 konkurranser for året.

Denne andre konkurransen var en vanlig hopp bane og dette ble da en konkurranse uten alle felt hindrene

Dommer denne helgen var Marit Wang som hadde byttet for Rune Monsen og hun hadde satt en grei bane.

Banen var på 149 meter

Det deltok hele 28 startende ekvipasjer

6 ekvipasjer gikk feilfritt og disse fikk disse 50 bonuspoeng.

17 ekvipasjer kom gjennom og 11 ekvipasjer disket


Opprykks napp

Christiane Hansen med Bindi gikk  feilfritt og fikk opprykks napp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Ruby 4.56 meter pr sekund

Klasse mellom:  Ingen mellom hund kom i mål

Klasse Stor: Dewey  5.36 meter pr sekund



Resultater respitt nr 4 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Rune Monsen Pearl Stor 3 42.57 0 0 0 0.31.59 10.98 178
2 Sasha Andersen Meta Stor 3 42.57 0 0 0 0.31.69 10.88 158
3 Einar Bredo Fossum Ruby Liten 3 42.57 0 0 0 0.32.66 9.91 138
4 Rune Monsen Athena Stor 3 42.57 0 0 0 0.33.07 9.50 128
5 Hans V Jensen Tessie Stor 3 42.57 0 0 0 0.33.15 9.42 118
6 Christiane Hansen Bindi Stor 1 51.37 0 0 0 0.49.82 1.55 108
7 Isabelle Simonsen Bella Stor 1 51.37 F 0 5 0.28.59 22.78 48
8 Kine Eimhjellen Tine Stor 1 51.37 V 0 5 0.35.81 15.56 43
9 Eivind Fossum Dewey Stor 3 42.57 F 0 5 0.27.78 14.79 38
10 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 51.37 F 0 5 0.36.97 14.40 31
11 Kine Eimhjellen Pluto Stor 3 42.57 F 0 5 0.29.10 13.47 28
12 Jan Haukeland Kim Stor 3 42.57 F 0 5 0.30.13 12.44 28
13 Hans Valter Jensen Kate Stor 1 51.37 F-F 0 10 0.28.87 22.50 28
14 Anita Jansen Oliver Liten 1 51.37 F-V 0 10 0.44.22 7.15 28
15 Rune Monsen Jevel Liten 1 51.37 F-V 4.85 14.85 0.56.22 Over 28
16 Jan Haukeland Monty Stor 3 42.57 F-F-F 0 15 0.29.62 12.95 28
17 Jan Haukeland Win Stor 2 46.56 F-F-V 0 15 0.34.34 12.22 28
  Eivind Fossum Kate Stor 1 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Anja Løvås Leah Liten 1 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Bente Jonasssen Dina Liten 2 Disk            
  Kine Eimhjellen Lille My Liten 3 Disk            
  Anja Løvås Helle Pirat Mellom 3 Disk            
  Anni Landgraff Timmy Stor 2 Disk            
  Anja Løvås Maja Mellom 2 Disk            
  Anni Landgraff Twiggy Stor 2 Disk            
  Anni Landgraff Kelly Stor 1 Disk            

 

Vinner av årets 4. konkurranse ble

Rune Monsen og Pearl

Vi gratulerer.
 

          

   

Tilbake

Til toppen av siden...