Respitt nr 30 / 2011

Avholdt onsdag  2.november

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 30 og siste konkurransen for året.

Denne andre  konkurransen for dagen var en vanlig  hopp  bane og dette ble da en konkurranse uten alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Eivind Bredo Fossum

Han hadde satt en grei bane med mye fart

Banen var på hele 159 meter

Det deltok 25 startende ekvipasjer

9 ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

18 ekvipasjer kom gjennom og hele 7 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Eivind Fossum og Fikus, Jan Haukeland og Leah, Bente Jonassen og Dina, Christiane Hansen og Bindi,
gikk feilfritt og dermed fikk alle  opprykks napp denne gangen.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Dina 4.81 meter pr sekund

Klasse mellom:  Fikus 4.92 meter pr sekund

Klasse Stor: Kate 5.71 meter pr sekund



Resultater respitt nr 30 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Fikus Mellom 1 54.82 0 0 0 0.32.31 22.51 175
2 Jan Haukeland Leah Stor 2 49.68 0 0 0 0.30.82 18.86 155
3 Bente Jonassen Dina Liten 2 49.68 0 0 0 0.33.05 16.63 135
4 Rune Monsen Kiara Mellom 3 45.42 0 0 0 0.32.70 12.72 125
5 Rune Monsen Athena Stor 3 45.42 0 0 0 0.34.41 11.01 115
6 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 45.42 0 0 0 0.34.49 10.93 105
7 Christiane Hansen Bindi Stor 2 49.68 0 0 0 0.39.28 10.40 95
8 Caterina D `Amoto Peggy Liten 3 45.42 0 0 0 0.36.47 8.95 90
9 Hans Valter Jensen Tessie Stor 3 45.42 0 0 0 0.38.10 7.32 85
10 Hans Valter Jensen Kate Stor 2 49.68 F 0 5 0.27.84 21.84 30
11 Marit Wang Leah Stor 2 49.68 F 0 5 0.30.28 19.40 25
12 Eivind Fossum Dewey Stor 3 45.42 F 0 5 0.29.25 16.17 25
13 Wegard Sunde Eros Mellom 1 54.82 V 0 5 0.42.49 12.33 25
14 Anita Jansen Oliver Liten 2 49.68 V 0 5 0.43.02 6.66 25
15 Jan Haukeland Win Stor 2 49.68 F-V 0 10 0.31.44 18.24 25
16 Jan Haukeland Monty Stor 3 45.42 F-F 0 10 0.31.53 13.89 25
17 Bente Jonassen Kajsa Liten 2 49.68 F-V 0 10 0.36.36 13.32 25
18 Irene Undheim Ida Liten 1 54.82 V 19.70 24.70 1.14.53 Over 25
  Rune Monsen Pearl Stor 3 Disk            
  Johnny Aas Cindy Stor 3 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 2 Disk            
  Christiane Hansen Zita Stor 1 Disk            
  Johnny Aas Kila Mellom 2 Disk            
  Kristine S. Nylund Bibbi Mellom 2 Disk            
  Sofie Tjemsland Bella Liten 1 Disk            
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     

 

Vinner av årets 30. konkurranse ble

Eivind Bredo Fossum og Fikus

Vi gratulerer.
 

      

                  

          

Tilbake

Til toppen av siden...