Respitt nr 3 / 2011

Avholdt søndag 27. mars

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 3. av 30 konkurranser for året.

Denne første konkurransen var en vanlig agility bane og dette ble da en konkurranse med alle felt hindrene

Dommer denne helgen var Marit Wang som hadde byttet for Rune Monsen og hun hadde satt en grei bane.

Banen var på 175 meter

Det deltok hele 27 startende ekvipasjer

4 ekvipasjer gikk feilfritt og disse fikk disse 50 bonuspoeng.

12 ekvipasjer kom gjennom og 15 ekvipasjer disket


Opprykks napp

Anni Landgraff med Timmy gikk  feilfritt og fikk opprykks napp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Kajsa 3.60 meter pr sekund

Klasse mellom:  Maja 4.01 meter pr sekund

Klasse Stor: Dewey  5.06 meter pr sekund



Resultater respitt nr 3 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Dewey Stor 3 50.00 0 0 0 0.34.53 14.47 177
2 Sasha Andersen Meta Stor 3 50.00 0 0 0 0.38.03 11.97 157
3 Hans V Jensen Tessie Stor 3 50.00 0 0 0 0.39.69 10.31 137
4 Anni Landgraff Timmy Stor 2 54.68 0 0 0 0.51.22 3.46 127
5 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 60.34 F 0 5 0.48.59 11.75 67
6 Einar Bredo Fossum Ruby Liten 3 50.00 V 0 5 0.43.90 6.10 57
7 Rune Monsen Athena Stor 3 50.00 V 0 5 0.44.10 5.90 47
8 Rune Monsen Jevel Liten 1 60.34 V 0 5 0.59.60 0.80 42
9 Marit Wang Leah Stor 2 54.68 F-F 0 10 0.43.57 11.11 37
10 Anja Løvås Maja Mellom 2 54.68 F-V 0 10 0.43.60 11.08 32
11 Anni Landgraff Twiggy Stor 2 54.68 V-V 0 10 0.53.15 1.53 27
12 Anja Løvås Leah Liten 1 60.34 V-V 19.31 29.31 1.19.65 Over 27
  Kine Eimhjellen Pluto Stor 3 Disk            
  Anni Landgraff Kelly Stor 1 Disk            
  Kine Eimhjellen Tine Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Monty Stor 3 Disk            
  Anja Løvås Helle Pirat Mellom 3 Disk            
  Anita Jansen Lille My Liten 3 Disk            
  Bente Jonasssen Dina Liten 2 Disk            
  Christiane Hansen Bindi Stor 1 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor 3 Disk            
  Rune Monsen Pearl Stor 3 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 2 Disk            
  Hans Valter Jensen Kate Stor 1 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Anita Jansen Oliver Liten 1 Disk            

 

Vinner av årets 3. konkurranse ble

Eivind Bredo Fossum og Dewey

Vi gratulerer.
 

         

   

Tilbake

Til toppen av siden...