Respitt nr 29 / 2011

Avholdt onsdag  2.november

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 29 av 30 konkurranser for året.

Denne første  konkurransen for dagen var en vanlig  agility  bane og dette ble da en konkurranse med alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Eivind Bredo Fossum

Han hadde satt en forholdsvis grei bane, men etter balanse bommen var det noen kombinasjoner
som felte mange av utøverne

Banen var på hele 197 meter

Det deltok 24 startende ekvipasjer

2 ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

8 ekvipasjer kom gjennom og hele 16 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Ingen ekvipasjer fikk opprykksnapp i denne konkurransen


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Peggy 4.29 meter pr sekund

Klasse mellom:  Kiara 4.01 meter pr sekund

Klasse Stor: Monty 4.78 meter pr sekund



Resultater respitt nr 29 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Johnny Aas Cindy Stor 3 56.28 0 0 0 0.41.82 14.46 174
2 Caterina D `Amoto Peggy Liten 3 56.28 0 0 0 0.45.92 10.36 154
3 Jan Haukeland Monty Stor 3 56.28 F 0 5 0.41.16 15.12 84
4 Isabelle Simonsen Bella Stor 2 61.56 V 0 5 0.46.91 14.65 74
5 Hans Valter Jensen Tessie Stor 3 56.28 F 0 5 0.53.56 2.72 64
6 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 56.28 V 0 5 0.56.24 0.04 54
7 Rune Monsen Pearl Stor 3 56.28 F-F 0 10 0.44.25 12.03 44
8 Rune Monsen Kiara Mellom 3 56.28 F-F 0 10 0.49.05 7.23 44
  Eivind Fossum Dewey Stor 3 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 2 Disk            
  Rune Monsen Athena Stor 3 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Hans Valter Jensen Kate Stor 2 Disk            
  Christiane Hansen Zita Stor 1 Disk            
  Eivind Fossum Fikus Mellom 1 Disk            
  Johnny Aas Kila Mellom 2 Disk            
  Wegard Sunde Eros Mellom 1 Disk            
  Kristine S. Nylund Bibbi Mellom 2 Disk            
  Bente Jonassen Kajsa Liten 2 Disk            
  Anita Jansen Zeppelin Liten 2 Disk            
  Sofie Tjemsland Bella Liten 1 Disk            
  Irene Undheim Ida Liten 1 Disk            
  Anita Jansen Oliver Liten 2 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            

 

Vinner av årets 29. konkurranse ble

Johnny Aas og Cindy

Vi gratulerer.
 

      

                  

          

Tilbake

Til toppen av siden...