Respitt nr 27 / 2011

Avholdt onsdag  23.oktober

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 27 av 30 konkurranser for året.

Denne første  konkurransen for dagen var en vanlig  agility  bane og dette ble da en konkurranse med alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Hans Valter Jensen

Han hadde satt en grei bane.

Banen var på 155 meter

Det deltok hele 27 startende ekvipasjer

5 ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

16 ekvipasjer kom gjennom og 11 ekvipasjer disket.

På grunn av alder på hundene gikk denne gang Anni Landgraff med begge sine og Jan med Kim på mellom
høyde på hindrene.


Opprykks napp

Bente Jonassen og Kajsa samt  Anita Jansen og Zeppelin fikk opprykks napp denne gangen.

Bente og Kajsa rykket opp i klasse liten 2 og Anita og Zeppelin fikk sitt andre opprykk til klasse liten 3.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Kajsa 4.27 meter pr sekund

Klasse mellom:  Kiara 4.28 meter pr sekund

Klasse Stor: Pearl 4.64 meter pr sekund



Resultater respitt nr 27 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 53.44 0 0 0 0.36.25 17.19 177
2 Rune Monsen Pearl Stor 3 44.28 0 0 0 0.33.38 10.90 157
3 Anita Jansen Zeppelin Liten 2 48.43 0 0 0 0.41.29 7.14 137
4 Caterina ( Italiensk ) Peggy Liten 3 44.28 0 0 0 0.40.81 3.47 127
5 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 44.28 0 0 0 0.41.47 2.81 117
6 Anni Landgraff Twiggy Stor 3 44.28 0 1.07 1.07 0.45.35 Over 57
7 Isabelle Simonsen Bella Stor 2 48.43 V 0 5 0.37.84 10.59 47
8 Jan Haukeland Monty Stor 3 44.28 F 0 5 0.34.81 9.47 42
9 Rune Monsen Athena Stor 3 44.28 F 0 5 0.35.56 8.72 37
10 Rune Monsen Kiara Mellom 3 44.28 F 0 5 0.36.18 8.10 32
11 Bente Jonassen Dina Liten 2 48.43 F 3.71 8.71 0.51.84 Over 27
12 Jan Haukeland Kim Stor 3 44.28 F-F 0 10 0.36.78 7.50 27
13 Silje Aas Kila Mellom 2 48.43 F-V 0 10 0.43.71 4.72 27
14 Marit Wang Leah Stor 2 48.43 F-V 0 10 0.48.10 0.33 27
15 Hans Valter Jensen Kate Stor 2 48.43 F-F-V 0 15 0.41.69 6.74 27
16 Isabelle Simonsen Ozzie Stor 1 53.44 F-V-V 0 15 0.52.94 0.50 27
  Hans Valter Jensen Tessie Stor 3 Disk            
  Johnny Aas Cindy Stor 3 Disk            
  Anni Landgraff Kelly Stor 1 Disk            
  Marianne Zazzera Amy Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 2 Disk            
  Anni Landgraff Timmy Stor 1 Disk            
  Rune Monsen Jewel Liten 1 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Irene Undheim Ida Liten 1 Disk            
  Sofie Tjemsland Bella Liten 1 Disk            
  Anita Jansen Oliver Liten 2 Disk            
                     
                     
                     
                     
                     

 

Vinner av årets 27. konkurranse ble

Bente Jonassen og Kajsa

Vi gratulerer.
 

   

                  

          

Tilbake

Til toppen av siden...