Respitt nr 24 / 2011

Avholdt onsdag 14.september

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 24. av 30 konkurranser for året.

Denne andre  konkurransen for dagen var en vanlig  hopp  bane og dette ble da en konkurranse uten alle felt hindrene

Dommer denne gangen var  Anders Lædre med Marit Wang som hoveddommer

Han hadde satt en grei bane.

Banen var på 155 meter

Det deltok hele 26 startende ekvipasjer

Hele 11 ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

17 ekvipasjer kom gjennom og 9 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Anita Jansen og Oliver, Kristine Nylund og Bibbi, Christiane Hansen og Bindi, Anita Jansen og Zeppelin
og Rine Fjellanger  gikk feilfritt og dermed fikk alle  disse opprykks napp denne gangen

Anita Jansen og Oliver rykket opp i klasse liten 2 - Christiane Hansen og Bindi rykket opp i klasse stor 2

Ingve Helgeland og Aron rykket opp i klasse 2 stor i offisielle konkurranser den 10.9.2011 ( SBK )

Silje Marie Aas og Kila rykket opp i klasse 2 i offisiell konkurranse den 10.9.2011 ( SBK )


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Kajsa 3.91 meter pr sekund

Klasse mellom:  Kiara 4.33 meter pr sekund

Klasse Stor: Cindy 5.06  meter pr sekund



Resultater respitt nr 24 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Johnny Aas Cindy Stor 3 44.28 0 0 0 0.30.60 13.68 176
2 Anita Jansen Oliver Liten 1 53.44 0 0 0 0.40.13 13.31 156
3 Rune Monsen Pearl Stor 3 44.28 0 0 0 0.33.72 10.56 136
4 Kristine Nylund Bibbi Mellom 2 48.43 0 0 0 0.39.50 8.93 126
5 Cristiane Hansen Bindi Stor 1 53.44 0 0 0 0.45.84 7.60 116
6 Marit Wang Ben Stor 3 44.28 0 0 0 0.36.88 7.40 106
7 Anders Lædre Torkild Mellom 3 44.28 0 0 0 0.37.97 6.31 96
8 Rune Monsen Athena Stor 3 44.28 0 0 0 0.38.19 6.09 91
9 Anita Jansen Zeppelin Liten 2 48.43 0 0 0 0.42.78 5.65 86
10 Hans Valter Jensen Tessie Stor 3 44.28 0 0 0 0.41.63 2.65 81
11 Rine M. Fjellanger Bobsey Liten 2 48.43 0 0 0 0.46.44 1.99 76
12 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 53.44 V 0 5 0.39.60 13.84 26
13 Rune Monsen Kiara Mellom 3 44.28 F 0 5 0.35.72 8.56 26
14 Jan Haukeland Kim Stor 3 44.28 V 0 5 0.37.43 6.85 26
15 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 44.28 V-V 0.75 10.75 0.45.03 Over 26
16 Hans Valter Jensen Kate Stor 2 48.43 F-F-V 0 15 0.32.96 15.47 26
17 Jan Haukeland Monty Stor 3 44.28 F-F-F 0 15 0.38.60 5.68 26
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Eivind Fossum Dewey Stor 3 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 2 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 2 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 2 Disk            
  Cecilie Pollestad Ozzie Stor 1 Disk            
  Hanne Elise Aartun Breedie Stor 1 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 2 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            

 

Vinner av årets 24. konkurranse ble

Johnny Aas og Cindy

Vi gratulerer.
 

                 

          

Tilbake

Til toppen av siden...