Respitt nr 23 / 2011

Avholdt onsdag 14.september

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 23. av 30 konkurranser for året.

Denne andre  konkurransen for dagen var en vanlig  agility  bane og dette ble da en konkurranse med alle felt hindrene

Dommer denne gangen var  Anders Lædre med Marit Wang som dommer

Han hadde satt en grei bane som måtte justeres litt på grunn av glatt bane.

Banen var på 148 meter

Det deltok hele 24 startende ekvipasjer

3 ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

10 ekvipasjer kom gjennom og 14 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Hans Valter Jensen og Kate gikk feilfritt og dermed fikk de opprykks napp denne gangen


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Bobsey 2.13 meter pr sekund

Klasse mellom:  Ingen hunder kom i mål

Klasse Stor: Dewey 4.28  meter pr sekund



Resultater respitt nr 23 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Hans Valter Jensen Kate Stor 2 46.25 0 0 0 0.35.19 11.06 174
2 Jan Haukeland Kim Stor 3 42.28 0 0 0 0.35.53 6.75 154
3 Rune Monsen Athena Stor 3 42.28 0 0 0 0.37.53 4.75 134
4 Eivind Fossum Dewey Stor 3 42.28 F 0 5 0.34.50 7.78 74
5 Johnny Aas Cindy Stor 3 42.28 F 0 5 0.34.63 7.65 64
6 Marit Wang Leah Stor 2 46.25 V 0 5 0.43.19 3.06 54
7 Hans Valter Jensen Tessie Stor 3 42.28 F 0 5 0.43.06 0.78 44
8 Rune Monsen Pearl Stor 3 42.28 F-F 0 10 0.41.28 1.00 39
9 Cristiane Hansen Bindi Stor 1 51.03 F-F-V 5.49 20.49 0.56.53 Over 34
10 Rine M. Fjellanger Bobsey Liten 2 46.25 F-F-V-V 22.91 42.91 1.09.16 Over 29
  Jan Haukeland Monty Stor 3 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 1 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 2 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 2 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 2 Disk            
  Marit Wang Ben Stor 3 Disk            
  Anders Lædre Torkild Mellom 3 Disk            
  Kristine Nylund Bibbi Mellom 2 Disk            
  Rune Monsen Kiara Mellom 3 Disk            
  Anita Jansen Zeppelin Liten 2 Disk            
  Bente Jonassen Kajsa Liten 1 Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 Disk            
  Anita Jansen Oliver Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            

 

Vinner av årets 23. konkurranse ble

Hans Valter Jensen og Kate

Vi gratulerer.
 

               

          

Tilbake

Til toppen av siden...