Respitt nr 22 / 2011

Avholdt onsdag 24.august

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 22. av 30 konkurranser for året.

Denne andre  konkurransen for dagen var en vanlig  hopp  bane og dette ble da en konkurranse uten alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Marit Wang som dømmer for Rune Monsen som
ble forhindret

Hun hadde satt en grei bane med mye fart.

Banen var på 169 meter

Det deltok hele 29 startende ekvipasjer

4 ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

15 ekvipasjer kom gjennom og 14 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Ingve Hlegeland og Aron gikk feilfritt og dermed fikk de opprykks napp denne gangen


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Kajsa 4.01 meter pr sekund

Klasse mellom:  Bibbi 4.13 meter pr sekund ( Henriette )

Klasse Stor: Dewey 5.09  meter pr sekund



Resultater respitt nr 22 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Dewey Stor 3 48.28 0 0 0 0.33.19 15.09 179
2 Johnny Aas Cindy Stor 3 48.28 0 0 0 0.33.50 14.78 159
3 Jan Haukeland Kim Stor 3 48.28 0 0 0 0.33.53 14.75 139
4 Ingve Helgeland Aron Stor 1 58.27 0 0 0 0.47.31 10.96 129
5 Jan Haukeland Win Stor 2 52.81 F 0 5 0.35.38 17.53 69
6 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 58.27 V 0 5 0.42.10 16.17 59
7 Catarine (Italiener) Peggy Liten 3 48.28 V 0 5 0.42.41 5.87 49
8 Rine M Fjellanger Bobsey Liten 2 52.81 F 0 5 0.47.12 5.69 44
9 Henriette Monsen Athena Stor 3 48.28 V 0 5 0.46.72 1.56 39
10 Isabelle Simonsen Bella Stor 2 52.81 F-V 0 10 0.39.25 13.56 34
11 Kristine Nylund Bibbi Mellom 2 52.81 F-F 0 10 0.40.91 11.90 29
12 Henriette Monsen Jewel Liten 1 58.27 F-V 0 10 0.53.31 4.96 30
13 Jan Haukeland Monty Stor 3 48.28 F-F-F-F-F 0 25 0.39.35 8,93 29
14 Sofie Tjemsland Bella Liten 1 58.27 F-V-V 22.07 37.07 1.20.35 Over 29
15 Irene Undheim Ida Liten 1 58.27 F-F-V 43.07 58.07 1.41.35 Over 29
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Kristin Monsen Gucci Stor 1 Disk            
  Kristin Monsen Athena Stor 3 Disk            
  Henriette Monsen Kiara Mellom 3 Disk            
  Anja Løvås Maia Mellom 2 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 1 Disk            
  Anja Løvås Helle Pirat Mellom 3 Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 Disk            
  Anita Jansen Zeppelin Liten 2 Disk            
  Anja Løvås Lea Liten 1 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Anita Jansen Oliver Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            

 

Vinner av årets 22. konkurranse ble

Eivind Fossum og Dewey

Vi gratulerer.
 

         

          

Tilbake

Til toppen av siden...