Respitt nr 21 / 2011

Avholdt onsdag 24.august

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 21. av 30 konkurranser for året.

Denne første  konkurransen for dagen var en vanlig  agility bane og dette ble da en konkurranse med alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Marit Wang som dømmer for Rune Monsen som
ble forhindret

Hun hadde satt en grei bane med mye fart.

Banen var på 167 meter

Det deltok hele 30 startende ekvipasjer

2 ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

15 ekvipasjer kom gjennom og 15 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Ingen fikk opprykks napp denne gangen


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Kajsa 3.91 meter pr sekund

Klasse mellom:  Kiara 3.82  meter pr sekund ( Henriette )

Klasse Stor: Dewey  5.17  meter pr sekund



Resultater respitt nr 21 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Dewey Stor 3 47.71 0 0 0 0.32.25 15.46 180
2 Hans V Jensen Tessie Stor 3 47.71 0 0 0 0.41.81 5.90 160
3 Isabelle Simonsen Bella Stor 2 52.18 F 0 5 0.33.53 18.65 90
4 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 57.58 V 0 5 0.42.62 14.96 80
5 Johnny Aas Cindy Stor 3 47.71 F 0 5 0.33.53 14.18 70
6 Henriette Monsen Athena Stor 3 47.71 F 0 5 0.37.00 10.71 60
7 Henriette Monsen Kiara Mellom 3 47.71 V 0 5 0.43.65 4.06 50
8 Ingve Helgeland Aron Stor 1 57.58 F 2.04 7.04 0.59.62 Over 45
9 Marit Wang Leah Stor 2 52.18 F-F 0 10 0.35.50 16.68 40
10 Jan Haukeland Kim Stor 3 47.71 F-F 0 10 0.33.31 14.40 35
11 Jan Haukeland Monty Stor 3 47.71 F-F 0 10 0.33.57 14.14 30
12 Anja Løvås Lea Liten 1 57.58 F-F 0 10 0.47.69 9.89 30
13 Anja Løvås Maia Mellom 2 52.18 F-F 0 10 0.47.68 4.50 30
14 Henriette Monsen Jewel Liten 1 57.58 F-V 0 10 0.55.78 1.80 30
15 Anita Jansen Zeppelin Liten 2 52.18 F-V 9.29 19.29 0.61.47 Over 30
  Hans V Jensen Kate Stor 2 Disk            
  Kristin Monsen Athena Stor 3 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 2 Disk            
  Kristin Monsen Gucci Stor 1 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 1 Disk            
  Kristine Nylund Bibbi Mellom 2 Disk            
  Wegard  Sunde Eros Mellom 1 Disk            
  Anja Løvås Helle Pirat Mellom 3 Disk            
  Catarine (Italiener) Peggy Liten 3 Disk            
  Rine M Fjellanger Bobsey Liten 2 Disk            
  Irene Undheim Ida Liten 1 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Sofie Tjemsland Bella Liten 1 Disk            
  Anita Jansen Oliver Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            

 

Vinner av årets 21. konkurranse ble

Eivind Fossum og Dewey

Vi gratulerer.
 

         

          

Tilbake

Til toppen av siden...