Respitt nr 20 / 2011

Avholdt onsdag 14.august

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 20. av 30 konkurranser for året.

Denne andre  konkurransen for dagen var en vanlig  hopp bane og dette ble da en konkurranse uten alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Hans Valter Jensen som dømmer for Eivind Fossum som
deltar i Nordisk Mesterskap i Finland.

Han hadde satt en grei bane med noen 360 graders fartsdempere

Banen var på 149 meter

Det deltok hele 30 startende ekvipasjer

6 ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

16 ekvipasjer kom gjennom og 14 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Lili Frahm Jensen med Aron gikk feilfritt og dermed fikk de et opprykks napp


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.78 meter pr sekund

Klasse mellom:  Helle Pirat 4.18 meter pr sekund

Klasse Stor: Kim 4.75 meter pr sekund



Resultater respitt nr 20 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Jan Haukeland Kim Stor 3 42.57 0 0 0 0.29.25 13.32 180
2 Lili Frahm Jensen Aron Stor 1 51.37 0 0 0 0.39.12 12.25 160
3 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 42.57 0 0 0 0.31.16 11.41 140
4 Catarine (Italiener) Peggy Liten 3 42.57 0 0 0 0.33.04 9.53 130
5 Rune Monsen Athena Stor 3 42.57 0 0 0 0.33.12 9.44 120
6 Hans V Jensen Tessie Stor 3 42.57 0 0 0 0.34.30 8.27 110
7 Rune Monsen Kiara Mellom 3 42.57 F 0 5 0.29.81 12.76 50
8 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 51.37 V 0 5 0.39.77 11.60 45
9 Christiane Hansen Bindi Stor 1 51.37 V 0 5 0.43.37 8.00 40
10 Cecilie Pollestad Ozzie Stor 1 51.37 V 0 5 0.37.03 5.65 35
11 Kristin Monsen Athena Stor 3 42.57 V 0 5 0.37.40 5.17 30
12 Anja Løvås Helle Pirat Mellom 3 42.57 V 0 5 0.41.56 1.01 30
13 Hans V Jensen Kate Stor 2 46.56 F-V 0 10 0.30.90 15.66 30
14 Anja Løvås Lea Liten 1 51.37 F-V 0 10 0.46.05 5.32 30
15 Kristine Nylund Bibbi Mellom 2 46.56 V-V 0 10 0.42.30 4.26 30
16 Jan Haukeland Monty Stor 3 42.57 F-F-V-V 0 20 0.37.37 5.20 30
  Jan Haukeland Win Stor 2 Disk            
  Rune Monsen Pearl Stor 3 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 2 Disk            
  Lene K Wilhelmsen Tinka Stor 1 Disk            
  Maren Løland Felix Stor 1 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 1 Disk            
  Lili Frahm Jensen Kafla Stor 1 Disk            
  Carina Busch Rocky Liten 2 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            
  Marit Wang Ben Stor 3 Disk            
  Lene K Wilhelmsen Minus Stor 1 Disk            
  Anja Løvås Maia Mellom 2 Disk            
                     
                     
                     
                     
                     
                     

 

Vinner av årets 20. konkurranse ble

Jan Haukeland og Kim

Vi gratulerer.
 

        

          

Tilbake

Til toppen av siden...