Respitt nr 2 / 2011

Avholdt søndag 20. mars

Etter mange måneder med frost, snø og kulde var det endelig tid for
nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 2 av 30 konkurranser for året og det var gledelig åt så mange fant veien til
klubbens bane.

Denne andre konkurransen var en vanlig hopp bane og dette ble da en konkurranse uten alle felt hindrene

Dommer denne helgen var Eivind Fossum som hadde satt en grei bane.

Banen var på 157 meter

Det deltok hele 31 startende ekvipasjer

7 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

22 ekvipasjer kom gjennom og 9 ekvipasjer disket


Opprykks napp

Bente Jonassen med Dina gikk  feilfritt og fikk opprykks napp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.33 meter pr sekund

Klasse mellom:  Helle Pirat 4.54 meter pr sekund

Klasse Stor: Dewey  5.07 meter pr sekund



Resultater respitt nr 2 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Jan Haukeland Kim Stor 3 44.85 0 0 0 0.30.97 13.88 181
2 Kine Eimhjellen Pluto Stor 3 44.85 0 0 0 0.31.81 13.04 161
3 Bente Jonasssen Dina Liten 2 49.06 0 0 0 0.36.32 12.74 141
4 Marit Wang Ben Stor 3 44.85 0 0 0 0.32.91 11.94 131
5 Rune Monsen Athena Stor 3 44.85 0 0 0 0.34.09 10.76 121
6 Hans V Jensen Tessie Stor 3 44.85 0 0 0 0.34.30 10.55 111
7 Anja Løvås Helle Pirat Mellom 3 44.85 0 0 0 0.34.53 10.32 101
8 Anni Landgraff Twiggy Stor 2 49.06 0 0.75 0.75 0.49.81 Over 46
9 Tommy Johansen Leija Liten 1 54.13 V 0 5 0.40.34 13.79 41
10 Marit Wang Leah Stor 2 49.06 V 0 5 0.35.53 13.53 36
11 Carina Busch Rocky Liten 1 54.13 V 0 5 0.40.60 13.53 31
12 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 44.85 V 0 5 0.36.18 8.67 31
13 Rune Monsen Jevel Liten 1 54.13 V 0 5 0.45.81 8.32 31
14  Anja Løvås Leah Liten 1 54.13 V 0 5 0.46.32 7.81 31
15 Einar Bredo Fossum Ruby Liten 3 44.85 V 0 5 0.40.13 4.72 31
16 Eivind Fossum Dewey Stor 3 44.85 F-F 0 10 0.30.94 13.91 31
17 Jan Haukeland Monty Stor 3 44.85 F-F 0 10 0.33.00 11.85 31
18 Jan Haukeland Win Stor 2 49.06 F-V 0 10 0.38.97 10.09 31
19 Anja Løvås Maja Mellom 2 49.06 F-V 0 10 0.39.75 9.31 31
20 Johnny Aas Cindy Stor 3 44.85 V-V 0 10 0.35.66 9.19 31
21 Anni Landgraff Timmy Stor 2 49.06 F-F 3,88 13.88 0.52.94 Over 31
22 Kine Eimhjellen Tine Stor 1 54.13 F-F-F-V 0 20 0.43.06 11.07 31
  Bente Jonassen Kajsa Liten 1 Disk            
  Anita Jansen Oliver Liten 1 Disk            
  Kine Eimhjellen Kira Liten 1 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 1 Disk            
  Marianne Zazzera Amy Stor 1 Disk            
  Hans Valter Jensen Kate Stor 1 Disk            
  Christiane Hansen Bindi Stor 1 Disk            
  Anni Landgraff Kelly Stor 1 Disk            
  Rune Monsen Pearl Stor 3 Disk            
                     
                     
                     
                     
                     
                     

 

Vinner av årets 2. konkurranse ble

Jan Haukeland og Kim

Vi gratulerer.
 

        

   

Tilbake

Til toppen av siden...