Respitt nr 19 / 2011

Avholdt onsdag 14.august

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 19. av 30 konkurranser for året.

Denne første  konkurransen for dagen var en vanlig  agility bane og dette ble da en konkurranse med  alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Hans Valter Jensen som dømmer for Eivind Fossum som
deltar i Nordisk Mesterskap i Finland.

Han hadde satt en grei bane med noen 360 graders fartsdempere

Banen var på 157 meter

Det deltok hele 26 startende ekvipasjer

4 ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

15 ekvipasjer kom gjennom og 11 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Bente Jonassen med Kajsa og Carina Busch og Rocky gikk feilfritt og dermed fikk de et opprykks napp


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Kajsa 4.35 meter pr sekund

Klasse mellom:  Helle Pirat 4.18 meter pr sekund

Klasse Stor: Kim 4.75 meter pr sekund



Resultater respitt nr 19 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 54.13 0 0 0 0.36.03 18.10 176
2 Rune Monsen Athena Stor 3 44.85 0 0 0 0.36.69 8.16 156
3 Kristin Monsen Athena Stor 3 44.85 0 0 0 0.38.78 6.07 136
4 Carina Busch Rocky Liten 2 49.06 0 0 0 0.47.20 1.86 126
5 Jan Haukeland Kim Stor 3 44.85 F 0 5 0.33.00 11.85 66
6 Isabelle Simonsen Bella Stor 2 49.06 V 0 5 0.37.81 11.25 56
7 Catarine (Italiener) Peggy Liten 3 44.85 F 0 5 0.35.02 9.83 46
8 Rune Monsen Pearl Stor 3 44.85 F 0 5 0.35.06 9.79 41
9 Anja Løvås Helle Pirat Mellom 3 44.85 F 0 5 0.37.54 7.31 36
10 Hans V Jensen Tessie Stor 3 44.85 F 0 5 0.43.84 1.01 31
11 Christiane Hansen Bindi Stor 1 54.13 F-F 0 10 0.39.53 14.60 26
12 Hans V Jensen Kate Stor 2 49.06 F-V 0 10 0.35.62 13.44 26
13 Kristine Nylund Bibbi Mellom 2 49.06 F-F 0 10 0.46.24 2.82 26
14 Jan Haukeland Monty Stor 3 44.85 F-F-V 0 15 0.40.44 4.41 26
15 Anja Løvås Maia Mellom 2 49.06 F-F-V 6.11 21.11 0.55.17 Over 26
  Anja Løvås Lea Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            
  Marit Wang Ben Stor 3 Disk            
  Rune Monsen Kiara Mellom 3 Disk            
  Lene K Wilhelmsen Minus Stor 1 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 1 Disk            
  Lili Frahm Jensen Aron Stor 1 Disk            
  Maren Løland Felix Stor 1 Disk            
  Lene K Wilhelmsen Tinka Stor 1 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 2 50.62            
  Lili Frahm Jensen Kafla Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 2 Disk            

 

Vinner av årets 19. konkurranse ble

Bente Jonassen og Kajsa

Vi gratulerer.
 

        

          

Tilbake

Til toppen av siden...