Respitt nr 18 / 2011

Avholdt onsdag 7.august

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 18. av 30 konkurranser for året.

Denne andre  konkurransen for dagen var en vanlig  hopp bane og dette ble da en konkurranse uten  alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Marit Wang som hadde overtatt for Hans Valter Jensen som fortsatt er på ferie.

Hun hadde satt en grei bane

Banen var på 162 meter

Det deltok hele 24 startende ekvipasjer

4 ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

12 ekvipasjer kom gjennom og 12 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Anita Jansen med Oliver gikk feilfritt og dermed fikk de et opprykks napp


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Kajsa 3.93 meter pr sekund

Klasse mellom:  Helle Pirat 4.54 meter pr sekund

Klasse Stor: Win 5.18 meter pr sekund



Resultater respitt nr 18 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Anita Jansen Oliver Liten 1 55.86 0 0 0 0.43.88 11.98 174
2 Rune Monsen Athena Stor 3 46.28 0 0 0 0.35.03 11.25 154
3 Anja Løvås Helle Pirat Mellom 3 46.28 0 0 0 0.35.62 10.66 134
4 Kristin Monsen Athena Stor 3 46.28 0 0 0 0.36.19 10.09 124
5 Marit Wang Leah Stor 2 50.62 F 0 5 0.33.91 16.71 64
6 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 55.86 F 0 5 0.41.21 14.65 54
7 Johnny Aas Cindy Stor 3 46.28 F 0 5 0.31.87 14.41 44
8 Rune Monsen Pearl Stor 3 46.28 F 0 5 0.35.84 10.44 39
9 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 46.28 V 0 5 0.38.01 8.18 34
10 Carina Busch Rocky Liten 2 50.62 F 0 5 0.42.66 7.96 29
11 Jan Haukeland Win Stor 2 50.62 F-F 0 10 0.31.25 19.37 24
12 Jan Haukeland Kim Stor 3 46.28 F-F 0 10 0.32.72 13.56 24
  Jan Haukeland Monty Stor 3 Disk            
  Kristin Monsen Gucci Stor 1 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 2 Disk            
  Maren Løland Felix Stor 1 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 1 Disk            
  Rune Monsen Kiara Mellom 3 Disk            
  Anders Lædre Torkild Mellom 3 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 1 Disk            
  Anja Løvås Maia Mellom 2 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Anja Løvås Lea Liten 1 Disk            

 

Vinner av årets 18. konkurranse ble

Anita Jansen og Oliver

Vi gratulerer.
 

       

          

Tilbake

Til toppen av siden...