Respitt nr 17 / 2011

Avholdt onsdag 7.august

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 17. av 30 konkurranser for året.

Denne første  konkurransen for dagen var en vanlig  agility bane og dette ble da en konkurranse med  alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Marit Wang som hadde overtatt for Hans Valter Jensen som fortsatt er på ferie.

Hun hadde satt en grei bane

Banen var på 179 meter

Det deltok hele 24 startende ekvipasjer

4 ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

13 ekvipasjer kom gjennom og 11 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Anita Jansen med Oliver gikk feilfritt og dermed fikk de et opprykks napp


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Kajsa 3.89 meter pr sekund

Klasse mellom:  Helle Pirat 4.27 meter pr sekund

Klasse Stor: Kim 4.94 meter pr sekund



Resultater respitt nr 17 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Jan Haukeland Kim Stor 3 51.14 0 0 0 0.36.22 14.92 174
2 Johnny Aas Cindy Stor 3 51.14 0 0 0 0.37.91 13.23 154
3 Jan Haukeland Monty Stor 3 51.14 0 0 0 0.40.28 10.86 134
4 Anita Jansen Oliver Liten 1 61.72 0 0 0 0.51.03 10.69 124
5 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 61.72 V 0 5 0.45.91 15.81 64
6 Anders Lædre Torkild Mellom 3 51.14 F 0 5 0.46.31 4.83 54
7 Jan Haukeland Win Stor 2 55.93 F-F 0 10 0.40.56 15.37 44
8 Rune Monsen Athena Stor 3 51.14 F-F 0 10 0.39.00 12.14 39
9 Anja Løvås Helle Pirat Mellom 3 51.14 F-F 0 10 0.41.91 9.23 34
10 Carina Busch Rocky Liten 2 55.93 V-V 0 10 0.55.50 0.43 29
11 Maren Løland Felix Stor 1 61.72 F-V-V 0 15 0.48.94 12.78 24
12 Marit Wang Ben Stor 3 51.14 F-F-V 0 15 0.49.97 1.35 24
13 Anja Løvås Maia Mellom 2 55.93 F-F-F-F 0 20 0.46.16 9.77 24
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Kristin Monsen Athena Stor 3 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 2 Disk            
  Rune Monsen Pearl Stor 3 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 1 Disk            
  Kristin Monsen Gucci Stor 1 Disk            
  Rune Monsen Kiara Mellom 3 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 1 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            
  Anja Løvås Lea Liten 1 Disk            

 

Vinner av årets 17. konkurranse ble

Jan Haukeland og Kim

Vi gratulerer.
 

      

          

Tilbake

Til toppen av siden...