Respitt nr 16 / 2011

Avholdt onsdag 8.juni

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 16. av 30 konkurranser for året.

Denne andre  konkurransen var en vanlig hopp bane og dette ble da en konkurranse uten  alle felt hindrene

Dommer denne gangen var en ny under opplæring med Johnny Aas som hoveddommer
 og han hadde satt en alt for vanskelig  bane, noe som gjenspeiler resultatene.

Ifølge vedtak i agility utvalget skal en respitt bane ikke være vanskeligere en en klasse 2 bane!

Banen var på 179 meter

Det deltok hele 27 startende ekvipasjer

2 ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

Kun 3 ekvipasjer kom gjennom og 24 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Ingen ekvipasjer gikk  feilfritt


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Ingen liten hund kom i mål

Klasse mellom:  Kiara    meter pr sekund

Klasse Stor: Athena   meter pr sekund



Resultater respitt nr 16 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Rune Monsen Athena Stor 3 51.14 0 0 0 0.40.19 10.95 177
2 Hans Valter Jensen Tessie Stor 3 51.14 0 0 0 0.43.63 7.51 157
3 Rune Monsen Kiara Mellom 3 51.14 F 0 5 0.39.19 11.95 87
  Johnny Aas Cindy Stor 3 Disk            
  Cecilie Pollestad Ozzy Stor 1 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor 3 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 2 Disk            
  Eivind Fossum Zita Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor 3 Disk            
  Hans Valter Jensen Kate Stor 2 Disk            
  Jan Haukeland Monty Stor 3 Disk            
  Kristin Måna Mira Stor 1 Disk            
  Rune Monsen Pearl Stor 3 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 2 Disk            
  Marit Wang Ben Stor 3 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 1 Disk            
  May E Bergheim Netti Stor 1 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 1 Disk            
  Kristine Nylund Bibbi Mellom 2 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Kajsa Liten 1 Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 Disk            
  Anita Jansen Olliver Liten 1 Disk            
  Rine M Fjellanger Bobsey Liten 2 Disk            
  Carina Busch Rocky Liten 2 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            

 

Vinner av årets 16. konkurranse ble

Rune Monsen og Athena

Vi gratulerer.
 

      

          

Tilbake

Til toppen av siden...