Respitt nr 15 / 2011

Avholdt onsdag 8.juni

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 15. av 30 konkurranser for året.

Denne første  konkurransen var en vanlig agility bane og dette ble da en konkurranse med  alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Tommy Johansen under opplæring med Johnny Aas som hoveddommer
 og han hadde satt en grei men noe vanskelig bane.

Banen var på 183 meter

Det deltok hele 25 startende ekvipasjer

Ingen ekvipasje gikk feilfritt og dermed fikk ingen bonuspoeng.

8 ekvipasjer kom gjennom og 17 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Ingen ekvipasjer gikk  feilfritt


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Oliver 3.62 meter pr sekund

Klasse mellom:  Ingen mellom hund kom i mål

Klasse Stor: Cindy  4.78 meter pr sekund



Resultater respitt nr 15 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Johnny Aas Cindy Stor 3 55.28 F 0 5 0.38.22 17.06 125
2 Rune Monsen Pearl Stor 3 55.28 V 0 5 0.41.16 14.12 105
3 Hans Valter Jensen Tessie Stor 3 55.28 F 0 5 0.44.06 8.22 85
4 Marit Wang Ben Stor 3 55.28 F 0 5 0.49.66 5.62 75
5 Anita Jansen Olliver Liten 1 63.10 F-F 0 10 0.50.44 12.66 65
6 Carina Busch Rocky Liten 2 57.18 F-F 0 10 0.57.13 0.05 55
7 Jan Haukeland Win Stor 2 57.18 F-F-V 0 15 0.38.62 18.56 45
8 Jan Haukeland Kim Stor 3 55.28 F-F-F 0 15 0.39.15 16.13 40
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor 3 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 2 41.25            
  Rune Monsen Athena Stor 3 Disk            
  Eivind Fossum Zita Stor 1 Disk            
  Hans Valter Jensen Kate Stor 2 Disk            
  Jan Haukeland Monty Stor 3 Disk            
  Kristin Måna Mira Stor 1 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 1 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 1 Disk            
  Rune Monsen Kiara Mellom 3 Disk            
  Kristine Nylund Bibbi Mellom 2 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Kajsa Liten 1 Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 Disk            
  Rine M Fjellanger Bobsey Liten 2 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            

 

Vinner av årets 15. konkurranse ble

Johnny  Aas og Cindy

Vi gratulerer.
 

       

          

   

Tilbake

Til toppen av siden...