Respitt nr 14 / 2011

Avholdt onsdag 25.mai

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 14. av 30 konkurranser for året.

Denne andre  konkurransen var en vanlig hopp bane og dette ble da en konkurranse uten  alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Anita Jansen under opplæring med Marit Wang som hoveddommer
 og han hadde satt en grei bane.

Banen var på 132 meter

Det deltok hele 25 startende ekvipasjer

4 ekvipasje gikk feilfritt og disse fikk  50 bonuspoeng.

16 ekvipasjer kom gjennom og 9 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Rine Mæland Fjellanger  gikk  feilfritt og fikk opprykks napp. Dette var det tredje nappet
og dermed er ekvipasjen oppe i klasse LITEN 2


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.76 meter pr sekund

Klasse mellom:  Kiara 4.68 meter pr sekund

Klasse Stor: Win  5.42 meter pr sekund



Resultater respitt nr 14 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Jan Haukeland Kim Stor 3 37.71 0 0 0 0.26.34 11.37 175
2 Rune Monsen Pearl Stor 3 37.71 0 0 0 0.26.56 11.15 155
3 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 37.71 0 0 0 0.27.71 10.00 135
4 Rine M Fjellanger Bobsey Liten 1 45.51 0 0 0 0.38.06 7.45 125
5 Jan Haukeland Win Stor 2 41.25 F 0 5 0.24.31 16.94 65
6 Isabelle Simonsen Bella Stor 2 41.25 F 0 5 0.26.50 14.75 55
7 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 45.51 V 0 5 0.31.63 13.88 45
8 Marit Wang Leah Stor 2 41.25 F 0 5 0.27.53 13.72 40
9 Kine Eimhjellen Tine Stor 1 45.51 F 0 5 0.35.12 10.39 35
10 Rune Monsen Kiara Mellom 3 37.71 F 0 5 0.28.19 9.52 30
11 Kristin Måna Mira Stor 1 45.51 V 0 5 0.36.82 8.69 25
12 Marit Wang Ben Stor 3 37.71 F 0 5 0.29.41 8.30 25
13 Rune Monsen Athena Stor 3 37.71 V 0 5 0.33.72 3.99 25
14 Eivind Fossum Dewey Stor 3 37.71 F 0 5 0.35.41 2.30 25
15 Jan Haukeland Monty Stor 3 37.71 F-F-V 0 15 0.27.44 10.25 25
  Sanna Barstad Kira Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            
  Carina Busch Rocky Liten 2 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Anders Lædre Torkild Mellom 3 Disk            
  Kine Eimhjellen Pluto Stor 3 Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor 3 Disk            
  Cecilie Pollestad Ozzie Stor 1 Disk            
  Christiane Hansen Bindi Stor 1 Disk            
  Anders Lædre Zita Stor 1 Disk            

 

Vinner av årets 14. konkurranse ble

Jan Haukeland og Kim

Vi gratulerer.
 

     

          

   

Tilbake

Til toppen av siden...