Respitt nr 13 / 2011

Avholdt onsdag 25.mai

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 13. av 30 konkurranser for året.

Denne første  konkurransen var en vanlig agility bane og dette ble da en konkurranse med  alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Anita Jansen under opplæring med Marit Wang som hoveddommer
 og han hadde satt en grei bane.

Banen var på 140 meter

Det deltok hele 26 startende ekvipasjer

4 ekvipasje gikk feilfritt og disse fikk  50 bonuspoeng.

15 ekvipasjer kom gjennom og 11 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Christiane Hansen med Bindi, Carina Busch med Rocky  gikk  feilfritt og begge fikk opprykks napp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Kajsa 3.82 meter pr sekund

Klasse mellom:  Torkild 3.88 meter pr sekund

Klasse Stor: Win  4.60 meter pr sekund



Resultater respitt nr 13 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Dewey Stor 3 40.00 0 0 0 0.32.87 7.13 176
2 Christiane Hansen Bindi Stor 1 48.27 0 0 0 0.41.69 6.58 156
3 Carina Busch Rocky Liten 2 43.75 0 0 0 0.41.94 1.81 136
4 Marit Wang Ben Stor 3 40.00 0 0 0 0.39.00 1.00 126
5 Jan Haukeland Win Stor 2 43.75 F 0 5 0.30.38 13.37 66
6 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 48.27 F 0 5 0.36.62 11.65 56
7 Bente Jonassen Dina Liten 2 43.75 F 0 5 0.40.87 2.88 46
8 Kine Eimhjellen Tine Stor 1 48.27 V 0 5 0.46.40 1.37 41
9 Kine Eimhjellen Pluto Stor 3 40.00 F-F 0 10 0.32.59 7.41 36
10 Anders Lædre Torkild Mellom 3 40.00 F-F 0 10 0.36.03 3.97 31
11 Rune Monsen Athena Stor 3 40.00 F-V 0 10 0.37.25 2.75 26
12 Jan Haukeland Monty Stor 3 40.00 F-V 0 10 0.38.28 1.72 26
13 Jan Haukeland Ben Stor 3 40.00 F-F 0 10 0.39.82 0.18 26
14 Marit Wang Leah Stor 2 43.75 V-V 0 10 0.43.91 0.16 26
15 Rine M Fjellanger Bobsey Liten 1 48.27 F-V-V 3.88 18.88 0.52.15 Over 26
  Rune Monsen Kiara Mellom 3 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 Disk            
  Sanna Barstad Kira Liten 1 Disk            
  Anita Jansen Oliver Liten 1 Disk            
  Rune Monsen Pearl Stor 3 Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor 3 Disk            
  Anders Lædre Zita Stor 1 Disk            
  Kristin Måna Mira Stor 1 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 2 Disk            
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     

 

Vinner av årets 13. konkurranse ble

Eivind Fossum og Dewey

Vi gratulerer.
 

    

          

   

Tilbake

Til toppen av siden...