Respitt nr 12 / 2011

Avholdt onsdag 11.mai

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 12. av 30 konkurranser for året.

Denne andre  konkurransen var en vanlig hopp bane og dette ble da en konkurranse uten alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Anders Lædre under opplæring med Marit Wang som hoveddommer
 og han hadde satt en grei bane.

Banen var på 147 meter

Det deltok hele 34 startende ekvipasjer

9 ekvipasje gikk feilfritt og disse fikk  50 bonuspoeng.

18 ekvipasjer kom gjennom og 16 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Hans Valter Jensen med Kate, Carina Busch med Rocky og Rine M Fjellanger med Bobsey gikk  feilfritt og alle fikk opprykks napp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.87 meter pr sekund

Klasse mellom:  Kila 4.85 meter pr sekund

Klasse Stor: Cindy  5.33 meter pr sekund



Resultater respitt nr 12 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Hans Valter Jensen Kate Stor 2 45.93 0 0 0 0.27.70 18.23 184
2 Johnny Aas Cindy Stor 3 42.00 0 0 0 0.27.56 14.44 164
3 Jan Haukeland Monty Stor 3 42.00 0 0 0 0.27.91 14.09 144
4 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 42.00 0 0 0 0.30.18 11.82 134
5 Anja Løvås Helle Pirat Mellom 3 42.00 0 0 0 0.30.63 11.37 124
6 Marit Wang Ben Stor 3 42.00 0 0 0 0.31.13 10.87 114
7 Carina Busch Rocky Liten 2 45.93 0 0 0 0.35.72 10.21 104
8 Hans Valter Jensen Tessie Stor 3 42.00 0 0 0 0.34.00 8.00 99
9 Rine M Fjellanger Bobsey Liten 1 50.68 0 0 0 0.46.75 3.93 94
10 Silje Aas Kila Mellom 1 50.68 F 0 5 0.30.28 20.40 39
11 Jan Haukeland Kim Stor 3 42.00 F 0 5 0.29.50 12.50 34
12 Jan Haukeland Ben Stor 3 42.00 F 0 5 0.29.90 12.10 34
13 Kine Eimhjellen Pluto Stor 3 42.00 F 0 5 0.30.25 11.75 34
14 Eivind Fossum Dewey Stor 3 42.00 F 0 5 0.30.88 11.12 34
15 Anita Jansen Zeppelin Liten 2 45.93 V 0 5 0.41.59 4.34 34
16 Isabelle Simonsen Bella Stor 2 45.93 F-V 0 10 0.33.25 12.68 34
17 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 50.68 V-V 0 10 0.41.66 9.02 34
18 Irene Undheim Ida Liten 1 50.68 V 6.66 11.66 0.57.34 Over 34
  Anders Lædre Torkild Mellom 3 Disk            
  Lene K. Wilhelmsen Minus Mellom 1 Disk            
  Anja Løvås Maia Mellom 2 Disk            
  Sanna Barstad Kira Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            
  Anita Jansen Oliver Liten 1 Disk            
  Kine Eimhjellen Mira Stor 3 Disk            
  Kristin Måna Mira Stor 1 Disk            
  Cecilie Pollestad Ozzie Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 2 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Christiane Hansen Bindi Stor 1 Disk            
  Lene K. Wilhelmsen Tinka Stor 1 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 1 Disk            
  Marit Bjelland Zita Stor 1 Disk            
  Anja Løvås Leah Liten 1 Disk            

 

Vinner av årets 12. konkurranse ble

Hans Valter Jensen og Kate

Vi gratulerer.
 

   

          

   

Tilbake

Til toppen av siden...