Respitt nr 11 / 2011

Avholdt onsdag 11.mai

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 11. av 30 konkurranser for året.

Denne første  konkurransen var en vanlig agility bane og dette ble da en konkurranse med alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Anders Lædre under opplæring med Marit Wang som hoveddommer
 og han hadde satt en grei men noe vanskelig bane.

Banen var på 152 meter

Det deltok hele 32 startende ekvipasjer

Kun 1 ekvipasje gikk feilfritt og denne fikk  50 bonuspoeng.

14 ekvipasjer kom gjennom og 18 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Rine M Fjellanger med Bobsey gikk  feilfritt og fikk dermed opprykks napp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Zeppelin 3.59 meter pr sekund

Klasse mellom:  Kila 3.87 meter pr sekund

Klasse Stor: Pluto  4.87 meter pr sekund



Resultater respitt nr 11 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Rine M Fjellanger Bobsey Liten 1 52.41 0 0 0 0.49.47 2.94 182
2 Hans Valter Jensen Kate Stor 2 47.50 F 0 5 0.31.33 16.17 112
3 Isabelle Simonsen Bella Stor 2 47.50 F 0 5 0.34.94 12.56 92
4 Kine Eimhjellen Pluto Stor 3 43.42 F 0 5 0.31.19 12.23 82
5 Jan Haukeland Win Stor 2 47.50 F 0 5 0.35.91 11.59 72
6 Anita Jansen Zeppelin Liten 2 47.50 F 0 5 0.42.29 5.21 62
7 Carina Busch Rocky Liten 2 47.50 F 0 5 0.43.18 4.32 52
8 Jan Haukeland Kim Stor 3 43.42 F-F 0 10 0.33.47 9.95 47
9 Eivind Fossum Dewey Stor 3 43.42 F-F 0 10 0.34.75 8.67 42
10 Jan Haukeland Monty Stor 3 43.42 F-V 0 10 0.37.97 5.45 37
11 Hans Valter Jensen Tessie Stor 3 43.42 F-V 0 10 0.39.72 3.70 32
12 Silje Aas Kila Mellom 1 52.41 F-F-V 0 15 0.39.18 13.23 32
13 Anja Løvås Helle Pirat Mellom 3 43.42 F-V-V 0 15 0.43.10 0.32 32
14 Irene Undheim Ida Liten 1 52.41 0 15.03 15.03 0.67.44 Over 32
  Anita Jansen Oliver Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten 2 Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 Disk            
  Sanna Barstad Kira Liten 1 Disk            
  Anja Løvås Leah Liten 1 Disk            
  Bente Jonassen Kajsa Liten 1 Disk            
  Anja Løvås Maia Mellom 2 Disk            
  Lene K. Wilhelmsen Minus Mellom 1 Disk            
  Anders Lædre Torkild Mellom 3 Disk            
  Marit Wang Ben Stor 3 Disk            
  Marit Bjelland Zita Stor 1 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 1 Disk            
  Johnny Aas Cindy Stor 3 Disk            
  Lene K. Wilhelmsen Tinka Stor 1 Disk            
  Christiane Hansen Bindi Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor 3 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Kristin Måna Mira Stor 1 Disk            
                     
                     
                     

 

Vinner av årets 11. konkurranse ble

Rine M Fjellanger med Bobsey

Vi gratulerer.
 

  

          

   

Tilbake

Til toppen av siden...