Respitt nr 10 / 2011

Avholdt onsdag 27. april

Igjen var det tid for nye respitt konkurranser i klubbens regi.

 Dette var den 10. av 30 konkurranser for året.

Denne andre  konkurransen var en vanlig hopp bane og dette ble da en konkurranse uten alle felt hindrene

Dommer denne gangen var Isabelle Simonsen under opplæring med Hans Valter Jensen som hoveddommer
 og hun hadde satt en grei men noe vanskelig bane.

Banen var på 161 meter

Det deltok hele 27 startende ekvipasjer

Kun 2 ekvipasje gikk feilfritt og denne fikk disse 50 bonuspoeng.

Bare 6 ekvipasjer kom gjennom og 21 ekvipasjer disket.

( Lager dommerne for vanskelige baner ? )


Opprykks napp

Carina Busch med Rocky og Bente Jonassen med Kajsa gikk  feilfritt og dermed fikk disse opprykks napp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Rocky 3.89 meter pr sekund

Klasse mellom:  Ingen mellom hund kom i mål

Klasse Stor: Dewey  4.21meter pr sekund



Resultater respitt nr 10 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 55.51 0 0 0 0.41.46 14.05 177
2 Carina Busch Rocky Liten 2 50.31 0 0 0 0.41.31 9.00 157
3 Eivind Fossum Dewey Stor 3 46.00 V 0 5 0.38.22 7.78 87
4 Bente Jonassen Dina Liten 2 50.31 V 0 5 0.43.40 6.91 77
5 Christiane Hansen Bindi Stor 1 55.51 V 7.49 12.49 1.03.00 Over 67
6 Cecilie Pollestad Ozzie Stor 1 55.51 F-F-V 22.94 15 0.54.79 0.72 57
  Johnny Aas Kila Mellom 1 Disk            
  Lene K. Wilhelmsen Minus Mellom 1 Disk            
  Einar Bredo Fossum Ruby Liten 3 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 1 Disk            
  Irene Undheim Ida Liten 1 Disk            
  Christiane Hansen Lille My Liten 3 Disk            
  Rine M Fjellanger Bobsey Liten 1 Disk            
  Hans Valter Jensen Kate Stor 1 Disk            
  Kristin Måna Mira Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Monty Stor 3 Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor 1 Disk            
  Marit Wang Leah Stor 2 Disk            
  Lene K. Wilhelmsen Tinka Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Win Stor 2 Disk            
  Maren Løland Felix Stor 1 Disk            
  Marit Wang Ben Stor 3 Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor 3 Disk            
  Johnny Aas Cindy Stor 3 Disk            
  Hans Valter Jensen Tessie Stor 3 Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor 3 Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor 2 Disk            

 

Vinner av årets 10. konkurranse ble

Bente Jonassen og Kajsa

Vi gratulerer.
 

 

           Vet ikke om det er rett hund på bildet !   

   

Tilbake

Til toppen av siden...