Respitt nr 1 / 2011

Avholdt søndag 20. mars

Etter mange måneder med frost, snø og kulde var det endelig tid for
nye respitt konkurranser i klubbens regi.
 Dette var den 1 av 30 konkurranser for året og det var gledelig åt så mange fant veien til
klubbens bane.

Denne første konkurransen var en vanlig agility bane og dette ble da en konkurranse med alle felt hindrene

Dommer denne helgen var Eivind Fossum som hadde satt en grei bane.

Banen var på 166 meter

Det deltok hele 31 startende ekvipasjer

2 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

15 ekvipasjer kom gjennom og 16 ekvipasjer disket


Opprykks napp

Carina Busch med Rocky gikk  feilfritt og fikk opprykks napp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 3.66 meter pr sekund

Klasse mellom:  Helle Pirat 3.69 meter pr sekund

Klasse Stor: Win  4.58 meter pr sekund



Resultater respitt nr 1 / 2011

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Carina Busch Rocky Liten 1 57.24 0 0 0 0.46.62 10.62 181
2 Kristine Egelandsdal Lille My Liten 3 45.28 0 0 0 0.45.28 2.14 161
3 Bente Jonasssen Dina Liten 2 51.87 F 0 5 0.47.13 4.74 91
4 Anja Løvås Helle Pirat Mellom 3 47.42 V 0 5 0.44.96 2.46 81
5 Kine Eimhjellen Pluto Stor 3 47.42 F-F 0 10 0.37.94 9.48 71
6 Bente Jonassen Kajsa Liten 1 57.24 F-V 0 10 0.50.15 7.09 61
7 Kine Eimhjellen Tine Stor 1 57.24 F-F 0 10 0.51.54 5.70 51
8 Rune Monsen Pearl Stor 3 47.52 F-F 0 10 0.45.16 2.26 46
9 Hans V Jensen Tessie Stor 3 47.52 F-F-F 0 15 0.41.31 6.11 41
10 Anni Landgraff Twiggy Stor 2 51.87 V 11.83 16.83 1.03.97 Over 36
11 Anni Landgraff Timmy Stor 2 51.87 V-V 11.73 21.73 1.03.60 Over 31
12 Jan Haukeland Win Stor 2 51.87 F-F-F-F-V 0 25 0.36.22 15.65 31
13 Marit Wang Leah Stor 2 51.87 F-F-F-F-V 0 25 0.41.53 10.34 31
14  Jan Haukeland Monty Stor 3 47.42 F-F-F-F-F-V 0 30 0.40.06 7.36 31
15 Anita Jansen Oliver Liten 1 57.24 F-F-V-V 12.76 32,76 1.10.00 Over 31
  Anja Løvås Leah Liten 1 Disk            
  Tommy Johansen Leija Liten 1 Disk            
  Rune Monsen Jevel Liten 1 Disk            
  Einar Bredo Fossum Ruby Liten 3 Disk            
  Kine Eimhjellen Kira Liten 1 Disk            
  Silje Aas Kila Mellom 1 Disk            
  Anja Løvås Maja Mellom 2 Disk            
  Rune Monsen Athena Stor 3 Disk            
  Marianne Zazzera Amy Stor 1 Disk            
  Marit Wang Ben Stor 3 Disk            
  Hans Valter Jensen Kate Stor 1 Disk            
  Christiane Hanen Bindi Stor 1 Disk            
  Johnny Aas Cindy Stor 3 Disk            
  Anni Landgraff Kelly Stor 1 Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor 3 Disk            
  Eivind Fossum Dewey Stor 3 Disk            
                     

 

Vinner av årets 1. konkurranse ble

Carina Busch og Rocky

Vi gratulerer.
 

       

   

Tilbake

Til toppen av siden...