Sør Rogaland Brukshund klubb

 

Opprykk  til høyere klasser innen SBK`s respitt - konkurranser.

2011


Norsk Kennel Klubb har forandret reglene reglene pr. 1. januar 2010
og SBK følger disse forandringene.

Se regler for respitt

Man får opprykk i kl 1 ved at man går feilfrie løp med 0 feilpoeng.
3 opprykk må til i klasse 1 for at ekvipasjen / hund er i klasse 2.
 

Man får opprykk i klasse 2 ved at man går feilfrie løp med 0 feilpoeng.
5 opprykk må til i klasse 2 for at ekvipasjen / hunden er i klasse 3.
 

Det er kun resultater i klubbens respitt konkurranser som kvalifiserer til opprykk
etter vedtak i agility utvalget i 2006, men hunden skal alltid gå i den høyeste klassen den går i
på offisielle konkurranser.


Klassen den enkelte konkurrerer i:

Stor 3

NAVN HUND KLASSE
Rune Monsen Kasanga Klasse stor 3
Jan Haukeland Kim Klasse stor 3
Eivind Fossum og Maja Tara Klasse stor 3
Hans Valter Jensen Tessie Klasse stor 3
Kine Eimhjellen Mira Klasse stor 3
Kristin Monsen Athena Klasse stor 3
Marit Wang Ben Klasse stor 3
Eivind Fossum Dewey Klasse stor 3
Jan Haukeland Duke Monty Klasse stor 3
Johnny Aas Cindy Klasse stor 3
Maia Fossum Karma Klasse stor 3
Annie Landgraff Twiggy Klasse stor 3
Sasha Andersen Meta Klasse stor 3
Rune Monsen Pearl Klasse stor 3
Kine Eimhjellen Pluto Klasse stor 3
     


Mellom  3

NAVN HUND KLASSE
Anja Løvås Helle Pirat Klasse mellom 3
Anders Lædre Torkild Klasse mellom 3
Rune Monsen Kiara Klasse mellom 3
     

 

Liten 3

NAVN HUND KLASSE
Kristine Egelandsdal Lille My Klasse liten 3
Catarina ( Italia ) Peggy Klasse liten 3
Einar Bredo Fossum m/samboer Ruby Klasse liten 3
     
     

 


 

Stor 2

NAVN HUND KLASSE
Catrine Einrem Melissa Klasse stor 2
Wigdis Lund Sasha Klasse stor 2
Annie Landgraff Timmy Klasse stor 2
Jan Haukeland Win Klasse stor 2
Ketlin Jonassen Jonnas Klasse stor 2

Marit Wang

Leah Klasse stor 2
Isabella Simonsen Bella Klasse stor 2
Hans Valter Jensen Kate Klasse stor 2
Christiane Hansen Bindi Klasse stor 2
Ingve Helgeland Aron Klasse stor 2
 

 

Mellom  2

NAVN HUND KLASSE
Kristine Skogen Nylund Bibbi Klasse mellom 2
Anja Løvås Maia Klasse mellom 2
Silje Aas Kila Klasse mellom 2
     
     

 

Liten 2

NAVN HUND KLASSE
     
Jeanette Hiim Egeland Anna Klasse liten 2
Bente Jonassen Dina Klasse liten 2
Anita Jansen Zeppelin Klasse liten 2
Carina Busch Rocky Klasse liten 2
Rine M Fjellanger Bobsey Raketten Klasse liten 2
Anita Jansen Oliver Klasse liten 2
Bente Jonassen Kajsa Klasse liten 2
     

 


 

Stor 1

NAVN HUND KLASSE
Silje Kristin Eiane Mambo Klasse stor 1
Klara Halvorsen Dizel Klasse stor 1
Marianne Zazzera Amy Klasse stor 1
Line J Borgen Daisy Klasse stor 1

  Marit Bjelland

Zita Klasse stor 1
Mariann Sande Tuxi Klasse stor 1
Kine Eimhjellen Tine Klasse stor 1
Camilla Gundersen Charlie Klasse stor 1
Camilla Arnesen Zita Klasse stor 1
Maren Gilje Løland Felix Klasse stor 1
Cecilie Pollestad Ozzie Klasse stor 1
Kristin Måna Mira Klasse stor 1
Lili Frahm Jensen Kafla Klasse stor 1
Anni Landgraff Kelly Klasse stor 1
Lene K Wilhelmsen Tinka Klasse stor 1
Lene K Wilhelmsen Minus Klasse stor 1
May E Bergheim Netti Klasse stor 1
Kristin Monsen Gucci Klasse stor 1
Hanne Elise Årtun Breedie Klasse stor 1
CLili Frahm Jensen

 

Mellom  1

NAVN HUND KLASSE
     
Camilla Hiim Egeland Lady Klasse mellom 1
Camilla Arnesen Zorba Klasse mellom 1
Kristine Sunde Madsen Bixie Klasse mellom 1
Wegard Sunde Eros Klasse mellom 1
Ghita Fossum Ficus Klasse mellom 1
Gh    

 

Liten 1

NAVN HUND KLASSE
Anja Løvås Maia Klasse liten 1
Anna ? Primus Klasse liten 1
Bertha S Larsen Ronja Klasse liten 1
Sanna Barstad Pippi Klasse liten 1
Kristine Rimestad Kira Klasse liten 1
Ingvar Frahm Jensen Tricky Klasse liten 1
Ingvar Frahm Jensen Aqua Klasse liten 1
Ingvar Frahm Jensen Shakira Klasse liten 1
Ingvar Frahm Jensen Lita Klasse liten 1
Cathrine Eimren Samira Klasse liten 1
Irene Undheim Ida Klasse liten 1
Trine Fløtre Ralph Klasse liten 1
Anja Løvås Leah Klasse liten 1
Henriette Monsen Jewel Klasse liten 1
Maren Johansen Lady Klasse liten 1
Tommy Johansen Leija Klasse liten 1
Sofie Tjemsland Bella Klasse liten 1
Sanna Barstad Kira Klasse liten 1
     
     
     

 




Veien videre oppover for den enkelte som ikke er rykket
opp i klasse 3 og som for tiden er aktiv i agility miljøet



Rune Monsen og Kiara
Opprykk til høyere klasser
 

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 4 / 2007    0   1 plass Første opprykk til klasse 2
Respitt 5 / 2007

3 plass Andre opprykk til klasse 2
Respitt 34 / 2008

1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 1 / 2010

5 plass Første opprykk tilklasse3
 Voss 12.3.2011 Rykket opp i offisielle   Rykket opp i klasse 3

 


Rune Monsen og Pearl
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 30 / 2009

0

1 plass

Første opprykk til kl 2

Respitt 2 / 2010

0

1 plass

Andre opprykk til kl 2

Respitt 20 / 2010

0

1 plass

Rykket opp i klasse 2
 Voss 12.3.2011 Rykket opp i offisielle   Rykket opp i klasse 3

 


Carina Busch og Rocky
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 1 / 2010 0 4 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 1 / 2011 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 9 / 2011 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 10 / 2011 0 2 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 12 / 2011 0 7 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 13 / 2011 0 3 plass Tredje opprykk til kl 3
Respitt 20 / 2011 0 4 plass Fjerde opprykk til kl 3
       

 


Bente Jonassen og Dina
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 4 / 2009 0 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 36 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2

Respitt 2 / 2010

0

2 plass

Rykket opp til klasse 2

Respitt 8 / 2010 0 5 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 2 / 2011 0 3 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 28 / 2011 0 2 plass Tredje opprykk til kl 3
Respitt 30 / 2011 0 3 plass Fjerde opprykk til kl 3
       

 


Anita Jansen og Zeppelin
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 21 / 2009 0,08 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 15 / 2010 0 3 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 5 / 2011 0 4 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 24 / 2011 0 9 plass Første opprykk til klasse 3
Respitt 27 / 2011 0 3 plass Andre opprykk til klasse 3
Respitt 28 / 2011 0 10 plass Tredje opprykk til kl 3
       

 


Kristine S Nylund og Bibbi
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 32 / 2009 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 35 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 36 / 2009 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 5 / 2011 - Camilla Arnesen 0 5 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 6 / 2011 - Camilla Arnesen 0 4 plass Andre opprykk til kl 3
Respitt 24 / 2011 0 4 plass Tredje opprykk til kl 3
       

 


Jan Haukeland og Win
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 10 / 2009 5 3 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 21 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 29 / 2009 5 2 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 14 / 2010 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 26 / 2011 0 1 plass Andre opprykk til kl 3
       

 


Isabelle Simonsen og Bella
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 16 / 2009 5 3 plass Første opprykk til kl 2
NBFK Rogaland 10.4.2011 Rykket opp i offisiell konkurranse   Rykket opp i klasse 2
Respitt 7 / 2011 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 8 / 2011 0 1 plass Andre opprykk til kl 3

 


Hans Valter Jensen og Kate
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
 Kristiansand 8.5.2011  Rykket opp i offisielle konkurranser Rykket opp til kl 2
Respitt 12 / 2011 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 23 / 2011 0 1 plass Andre opprykk til kl 3
       

 


Marit Wang og Leah
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 24 / 2010 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 25 / 2010 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
 Voss 12.3.2011 Rykket opp i offisiell konkurranse   Rykket opp i klasse 2
Respitt 28 / 2011 0 1 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 30 / 2011 ( Jan ) 0 2 plass Andre opprykk til kl 3
 

 

Christiane Hansen og Bindi
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 4  / 2011 0 6 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 13 / 2011 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 24 / 2011 0 5 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 28 / 2011 0 6 plass Første opprykk til kl 3
Respitt 30 / 2011 0 7 plass Andre opprykk til kl 3
       

 

 


Annie Landgraff og Timmy
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 21 / 2007 5 2 plass Første opprykk til kl 2
Bergen 14.6.2009 Rykket opp i offisiell konkurranse    Rykket opp i klasse 2
Respitt 3 / 2011 0 5 plass Første opprykk til kl 3
       

 


Anita Jansen og Oliver
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 17 / 2011 0 4 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 18 / 2011 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 24 / 2011 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 26 / 2011 0 5 plass Første opprykk til kl 3
       
       
       
       

 


Rine M Fjellanger og Bobsey
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoengtotalt Plass Kommentar
Respitt 11 / 2011 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 12 / 2011 0 9 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 14 / 2011 0 4 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 24 / 2011 0 11 plass Første opprykk til kl 3
       

 


 


Anja Løvås og Maia
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 12 / 2007 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 24 / 2009 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 15 / 2010 0 5 plass Rykket opp i klasse 2


 


Ingve Helgeland og Aron
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 20 / 2010 0 ( Lili ) 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 22 / 2011 0 4 plass Andre opprykk til kl 2
 SBK 10.9.2011 Rykket opp i offisiell konkurranse   Rykket opp i klasse 2

 


Bente Jonassen og Kajsa
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 10 / 2011 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 20 / 2011 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 27 / 2011 0 1 plass Rykket opp i klasse 2
       


 


Silje Marie Aas og Kila
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
                      SBK  10.9.2011  Rykket opp i offisielle konkurranser Rykket opp til kl 2
       

 


Henriette Monsen og Jewel
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 6  / 2011 0 5 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 28 / 2011 ( Rune ) 0 7 plass Andre opprykk til kl 2
       

 


Marit Bjelland og Zita
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 20 / 2010 0 3 plass Første opprykk til kl 2

 


Wegard Sunde og Eros
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 25 / 2011 0 2 plass Første opprykk til kl 2

 


Ghita Fossum og Fikus
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 30 / 2011 ( Eivind ) 0 1 plass Første opprykk til kl 2

 


Ketlin Jonassen og Jonnas
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoengtotalt Plass Kommentar
Respitt 21 / 2009 0 2 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 10 / 2010 0 4 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 11 / 2010 0 2 plass Rykket opp i kl 2

 


Cathrine Einrem og Melissa
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar
Respitt 13 / 2005 0 1 plass Første opprykk til kl 2
Respitt 1 / 2006 0 1 plass Andre opprykk til kl 2
Respitt 4 / 2007 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
Respitt 17 / 2007 0 1 plass Første opprykk til kl 3

 


Klara Halvorsen og Diezel
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 24 / 2009

0

3 plass

Første opprykk til kl 2

 


Jeanette Hiim Egeland og Anna
Opprykk til høyere klasser

Konkurranse Feilpoeng totalt Plass Kommentar

Respitt 7 / 2003

0

2 plass

Første opprykk til kl 2

Respitt 9 / 2003 0 2 plass Andre opprykk til kl 2
Jærutstillingen 12.4.03 0 2 plass Rykket opp i klasse 2
SBK 16.5.2004 0 3 plass Første opprykk til kl 3
       

 

 

 

Listen vil bli oppdatert etter alle respitt konkurranser dersom noen kvalifiserer seg for opprykk

Sør Rogaland Brukshund Klubb

Agility gruppen 2011

Kontaktperson:

Jan Haukeland,

Tlf 51 88 15 81 eller mobil 906 60027

E-post: kihauk@online.no

 


Tilbake