Respitt nr 8 / 2010

Avholdt søndag 18.4.2010

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den tolvte for året men
den ble registrert som respitt nr 8 av 30 konkurranser for året 2010.

Denne andre konkurransen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var Rune Monsen som hadde med seg Tommy Johansen som
skal læres opp for eventuelle oppgaver i 2011.
Tommy dømte hopp løpene
Rune hadde satt en grei bane.

Banen var på 171 meter

Det deltok  28 startende  ekvipasjer.
 
 6 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk disse  50 bonuspoeng.

Kun 10 ekvipasjer kom gjennom og 18 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Bente Jonassen og Dina gikk feilfritt og dermed ble det  opprykksnapp

Vi gratulerer


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Dina 3.89 meter pr sekund

Klasse mellom: Kiara 4.31 meter pr sekund

Klasse Stor:  Cindy 5.10 meter pr sekund



Resultater respitt nr 8 / 2010

 

Registrert som respitt nr 11

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Johnny Aas Cindy Stor
3
48.85 0 0 0 0.33.50 15.35 178
2 Jan Haukeland Monty Stor
3
48.85 0 0 0 0.35.25 13.60 158
3 Jan Haukeland Ben Stor
3
48.85 0 0 0 0.37.66 11.19 138
4 Rune Monsen Kasanga Senior
Stor 3
48.85 0 0 0 0.38.16 10.69 128
5 Bente Jonassen Dina Liten
1
53.43 0 0 0 0.43.87 9.56 118
6 Hans V Jensen Tessie Stor
3
48.85 0 0 0 0.40.68 8.17 108
7 Rune Monsen Kiara Mellom
2
53.43 F 0 5 0.39.62 13.81 48
8 Marit Wang Ben Stor
3
48.85 V 0 5 0.42.59 6.26 43
9 Anders Lædre Torkild Mellom
2
53.43 V-V 0 10 0.44.59 8.84 38
10 Hans V Jensen Kate Stor
1
58.96 F-V-V 0 15 0.45.38 13.58 33
  Line I Borgen Daisy Stor
1
Disk            
  Rune Monsen Athena Stor
3
Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor
3
Disk            
  Eivind Fossum Dewey Stor
3
Disk            
  Rune Monsen Pearl Stor
1
Disk            
  Eivind Fossum Tara Stor
3
Disk            
  Ketlin Jonassen Jonnas Stor
2
Disk            
  Jan Haukeland Win Stor
2
Disk            
  Marianne Zazzera Amy Stor
1
Disk            
  Sasha Andersen Meta Stor
2
Disk            
  Marit Wang Leah Stor
1
Disk            
  Isabella Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Camilla Arnesen Zita Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
1
             
  Kristine S. Nylund Bibbi Mellom
2
Disk            
  Camilla Arnesen Zorba Mellom
1
Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten
3
Disk            
  Cathrine Einrem Samira Liten
1
Disk            
                     

 

Vinner av årets 8. konkurranse ble

Johnny Aas og Cindy

Vi gratulerer.
 

     

                                 Her med sitt første hopp cert


Tilbake

Til toppen av siden...