Respitt nr 7 / 2010

Avholdt søndag 18.4.2010

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den ellevte for året men
den ble registrert som respitt nr 7 av 30 konkurranser for året 2010.

Denne første konkurransen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var Rune Monsen som hadde med seg Tommy Johansen som
skal læres opp for eventuelle oppgaver i 2011.
Rune hadde satt en grei bane.

Banen var på 168 meter

Det deltok  29 startende  ekvipasjer.
 
 5 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk disse  50 bonuspoeng.

Kun 14 ekvipasjer kom gjennom og 15 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Sasha Andersen og Meta gikk feilfritt og dermed ble det  opprykksnapp

Vi gratulerer


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.10 meter pr sekund

Klasse mellom: Bibbi 3.40 meter pr sekund

Klasse Stor:  Kim 4.80 meter pr sekund



Resultater respitt nr 7 / 2010

 

Registrert som respitt nr 11

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Jan Haukeland Kim Stor
3
48.00 0 0 0 0.34.94 13.06 179
2 Sasha Andersen Meta Stor
2
52.50 0 0 0 0.41.42 11.08 159
3 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
3
48.00 0 0 0 0.40.90 7.10 139
4 Hans V Jensen Tessie Stor
3
48.00 0 0 0 0.41.56 6.44 129
5 Rune Monsen Athena Stor
3
48.00 0 0 0 0.44.28 3.72 119
6 Eivind Fossum Tara Stor
3
48.00 F 0 5 0.35.91 12.90 59
7 Rune Monsen Kasanga Senior
Stor 3
48.00 F 0 5 0.37.81 10.19 49
8 Camilla Arnesen Zorba Mellom
1
57.93 V 2.51 7.51 1.00.44 Over 44
9 Hans V Jensen Kate Stor
1
57.93 F-F 0 10 0.35.44 22.49 39
10 Marit Bjelland Zita Stor
1
57.93 F-F-F 0 15 0.54.59 3.34 34
 11 Kristine S. Nylund Bibbi Mellom
2
52.50 F-F-V 0 15 0.49.28 3.22 29
12 Jan Haukeland Ben Stor
3
48.00 F-F-V-V 0 20 0.39.53 8.47 31
13 Marit Wang Leah Stor
1
57.93 F-F-V-V 0 20 0.52.25 5.68 29
 14 Jan Haukeland Monty Stor
3
48.00 F-F-F-F-V 0 25 0.42.33 5.67 29
  Rune Monsen Pearl Stor
1
Disk            
  Eivind Fossum Dewey Stor
3
Disk            
  Johnny Aas Cindy Stor
3
Disk            
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
  Ketlin Jonassen Jonnas Stor
2
Disk            
  Jan Haukeland Win Stor
2
Disk            
  Marianne Zazzera Amy Stor
1
Disk            
  Isabella Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Camilla Arnesen Zita Stor
1
Disk            
  Camilla Arnesen Melissa Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
1
Disk            
  Rune Monsen Kiara Mellom
1
Disk            
  Anders Lædre Torkild Mellom
2
Disk            
  Cathrine Einrem Samira Liten
1
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            

 

Vinner av årets 7. konkurranse ble

Jan Haukeland og Kim

Vi gratulerer.
 

            

   

Tilbake

Til toppen av siden...