Respitt nr 6 / 2010

Avholdt onsdag 14.4.2010

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den tiende for året men
den ble registrert som respitt nr 6 av 30 konkurranser for året 2010.

Denne andre konkurransen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var Ingunn Hognestad som hadde satt en grei bane.

Banen var på 120 meter

Det deltok  26 startende  ekvipasjer.
 
 8 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk disse  50 bonuspoeng.

Kun 11 ekvipasjer kom gjennom og 15 ekvipasjer disket.

 


Opprykks napp

Kristine Egelandsdal og Lille My gikk feilfritt og dermed ble det  opprykksnapp
og ekvipasjen rykket opp til klasse LITEN 3.

Vi gratulerer

Anders Lædre og Torkild gikk feilfritt og dermed ble det opprykksnapp, det 3 av 5 mot klasse 3.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.26 meter pr sekund

Klasse mellom: Torkild 4.21 meter pr sekund

Klasse Stor:  Kate 4.99 meter pr sekund



Resultater respitt nr 6 / 2010

 

Registrert som respitt nr 10

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Jan Haukeland Monty Stor
3
34.28 0 0 0 0.24.60 9.68 176
2 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
2
37.50 0 0 0 0.28.16 9.34 156
3 Anders Lædre Torkild Mellom
2
37.50 0 0 0 0.28.44 9.06 136
4 Eivind Fossum Dewey Stor
3
34.28 0 0 0 0.25.25 9.03 126
5 Johnny Aas Cindy Stor
3
34.28 0 0 0 0.25.50 8.78 116
6 Eivind Fossum Tara Stor
3
34.28 0 0 0 0.25.84 8.44 106
7 Hans V Jensen Tessie Stor
3
34.28 0 0 0 0.28.84 5.44 96
8 Marit Wang Ben Stor
3
34.28 0 0 0 0.29.56 4.72 91
9 Ketlin Jonassen Jonnas Stor
2
37.50 0 3.37 3.37 0.40.87 Over 36
10 Jan Haukeland Ben Stor
3
34.28 F 0 5 0.27.81 6.47 31
 11 Hans V Jensen Kate Stor
1
41.37 F-F-F 0 15 0.24.04 17.33 26
  Tommy Johansen Rocky Liten
1
Disk            
  Anita Jansen Zeppelin Liten
1
Disk            
   Anja Løvås Maja Mellom
1
Disk            
  Sasha Andersen Meta Stor
2
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            
  Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
Disk            
  Carina Busch Rocky Liten
1
Disk            
  Jan Haukeland Win Stor
2
Disk            
  Kristine S. Nylund Bibbi Mellom
2
Disk            
  Maren Gilje Løland Felix Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor
3
Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
1
Disk            
  Klara Halvorsen Dizel Stor
1
Disk            
  Marit Wang Leah Stor
1
Disk            

 

Vinner av årets 6. konkurranse ble

Jan Haukeland og Duke Monty

Vi gratulerer.
 

          

   

Tilbake

Til toppen av siden...