Respitt nr 5 / 2010

Avholdt onsdag 14.4.2010

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den niende for året men
den ble registrert som respitt nr 5 av 30 konkurranser for året 2010.

Denne første konkurransen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var Ingunn Hognestad som hadde satt en grei bane.

Banen var på 137 meter

Det deltok  26 startende  ekvipasjer.
 
 5 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk disse  50 bonuspoeng.

Kun 14 ekvipasjer kom gjennom og 12 ekvipasjer disket.

OBS - OBS Alle de nye må huske å skrive på sitt eget ETTERNAVN


Opprykks napp

Ingen som trengte det gikk feilfritt og dermed ble det ingen opprykksnapp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 3.97 meter pr sekund

Klasse mellom: Torkild 3.76 meter pr sekund

Klasse Stor:  Kim 4.46 meter pr sekund



Resultater respitt nr 5 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Jan Haukeland Kim Stor
3
39.14 0 0 0 0.30.66 8.48 176
2 Eivind Fossum Tara Stor
3
39.14 0 0 0 0.32.31 6.83 156
3 Jan Haukeland Ben Stor
3
39.14 0 0 0 0.33.10 6.04 136
4 Hans V Jensen Tessie Stor
3
39.14 0 0 0 0.34.57 4.57 126
5 Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
39.14 0 0 0 0.38.53 0.61 116
6 Johnny Aas Cindy Stor
3
39.14 F 0 5 0.31.81 7.33 56
7 Anders Lædre Torkild Mellom
2
42.81 F 0 5 0.36.40 6.41 46
8 Anja Løvås Maja Mellom
1
47.24 F 0 5 0.41.90 5.34 41
9 Sasha Andersen Meta Stor
2
42.81 V 0 5 0.37.87 4.94 36
10 Hans V Jensen Kate Stor
1
47.24 F-F 0 10 0.31.38 15.86 31
 11 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
2
42.81 F-F 0 10 0.34.47 8.34 26
 12 Carina Busch Rocky Liten
1
47.24 F-F 0 10 0.45.56 1.68 26
 13 Jan Haukeland Win Stor
2
42.81 F-F-V 0 15 0.39.12 3.69 26
14  Kristine S. Nylund Bibbi Mellom
2
42.81 F-F-F-V-V 0.44 25.44 0.43.25 Over 26
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
  Eivind Fossum Dewey Stor
3
Disk            
  Ketlin Jonassen Jonnas Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Monty Stor
3
Disk            
  Klara Halvorsen Dizel Stor
1
Disk            
  Marit Wang Leah Stor
1
Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            
  Anita Jansen Zeppelin Liten
1
Disk            
  Tommy Johansen Rocky Liten
1
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
1
Disk            
  Maren Gilje Løland Felix Stor
1
Disk            

 

Vinner av årets 5. konkurranse ble

Jan Haukeland og Kim

Vi gratulerer.
 

 

   

Tilbake

Til toppen av siden...