Respitt nr 4 / 2010

Avholdt onsdag 8.4.2010

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den åttende for året men
den ble registrert som respitt nr 4 av 30 konkurranser for året 2010.

Denne andre konkurransen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var Johnny Aas som hadde med seg Isabelle Simonsen
som er med i prosjektet
nye dommere 2011.

Banen var på 139 meter

Det deltok  29 startende  ekvipasjer.
 
 4 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk disse  50 bonuspoeng.

Kun 10 ekvipasjer kom gjennom og 19 ekvipasjer disket.

OBS - OBS Alle de nye må huske å skrive på sitt eget ETTERNAVN


Opprykks napp

Kristine Egelandsdal og Lille My  gikk feilfritt og dermed ble det opprykksnapp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.84 meter pr sekund

Klasse mellom: Ingen mellom hund kom i mål

Klasse Stor:  Cindy 5.35 meter pr sekund



Resultater respitt nr 4 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
2
43.43 0 0 0 0.28.66 14.77 179
2 Johnny Aas Cindy Stor
3
39.71 0 0 0 0.25.95 13.76 159
3 Kine Eimhjellen Mira Stor
3
39.71 0 0 0 0.31.56 8.15 139
4 Hans V Jensen Tessie Stor
3
39.71 0 0 0 0.33.19 6.52 129
5 Eivind Fossum Dewey Stor
3
39.71 F 0 5 0.28.22 11.49 69
6 Kristine Rimestad Kira Liten
1
47.93 F 0 5 0.37.50 10.43 59
7 Jan Haukeland Ben Stor
3
39.71 F 0 5 0.30.25 9.46 49
8 Maia Fossum Kahrma Stor
3
39.71 F 0 5 0.32.36 7.35 44
9 Rune Monsen Pearl Stor
1
47.93 F-V 0 10 0.43.03 4.90 39
10 Carina Busch Rocky Liten
1
47.93 V-V 0 10 0.46.47 1.46 34
  Jan Haukeland Kim Stor
3
Disk            
  Anders Lædre Torkild Mellom
2
Disk            
  Kristine S. Nylund Bibbi Mellom
2
Disk            
  Eivind Fossum Tara Stor
3
Disk            
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
  Jan Haukeland Win Stor
2
Disk            
  Ketlin Jonassen Jonnas Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Monty Stor
3
Disk            
  Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
Disk            
  Anita Jansen Zeppelin Liten
1
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
1
Disk            
  Rune Monsen Kasanga Senior
3
Disk            
  Marit Wang Leah Stor
1
Disk            
  Hans V Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Sanna Barstad Pippi Liten
1
Disk            
  Kine Eimhjellen Tine Stor
1
Disk            
  Rune Monsen Kiara Mellom
2
Disk            
  Anja Løvås Maja Mellom
1
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            

 

Vinner av årets 4. konkurranse ble

Kristine Egelandsdal og Lille My

Vi gratulerer.
 

 

   

Tilbake

Til toppen av siden...