Respitt nr 30 / 2010
Avholdt søndag 5.12.2010


 

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og nå er vinteren kommet og i den forbindelse
har vi leiet plass på Rogaland Rideskole  15 søndager og dette var den siste av
30 konkurranser for året 2010.

Denne andre konkurransen for dagen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Dommer denne gang var Hans Valter Jensen og han hadde satt en grei bane.

Banen var på 156 meter.

Det deltok  21 startende  ekvipasjer
 
 5 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

 15 ekvipasjer kom gjennom og 6 ekvipasje disket


Opprykks napp

Jan Haukeland og Win  fikk opprykksnapp og det samme fikk Rune Monsen og Pearl 
og  Bente Jonassen og Dina


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.32 meter pr sekund

Klasse mellom: Ingen mellom hund kom i mål

Klasse Stor:  Win 5.29 meter pr sekund



Resultater respitt nr 30 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Jan Haukeland Win Stor
2
48.75 0 0 0 0.29.44 19.31 171
2 Eivind Fossum Dewey Stor
3
44.57 0 0 0 0.30.32 14.25 151
3 Rune Monsen Pearl Stor
2
48.75 0 0 0 0.34.53 14.22 131
4 Bente Jonassen Dina Liten
2
48.75 0 0 0 0.39.12 9.63 121
5 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
3
44.57 0 0 0 0.36.09 8.48 111
6 Marit Wang Leah Stor
2
48.75 F 0 5 0.31.78 19.97 51
7 Jan Haukeland Leah Stor
2
48.75 V 0 5 0.33.41 15.34 41
8 Johnny Aas Cindy Stor
3
44.57 F 0 5 0.30.78 13.79 36
9 Kine Eimhjellen Pluto Stor
3
44.57 V 0 5 0.36.44 8.13 31
10 Jan Haukeland Monty Stor
3
44.57 F 0 5 0.36.87 7.70 26
 11 Hans Valter Jensen Tessie Stor
3
44.57 F 0 5 0.38.19 6.38 21
 12 Hans Valter Jensen Kate Stor
1
53.79 F-F 0 10 32.00 21.79 21
12 Eivind Fossum Tara Stor
3
44.57 F-V 0 10 0.35.25 9.32 21
 14 Marit Wang Ben Stor
3
44.57 V-V 1.08 11.08 0.45.65 Over 21
 15 Kine Eimhjellen Tine Stor
1
53.79 F-F-V 0 15 0.52.59 0.89 21
  Jan Haukeland Kim Stor
3
Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor
3
Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor
1
Disk            
  Anders Lædre Torkild Mellom
3
Disk            
  Sanna Barstad Kira Liten
1
Disk            
  Bente Jonassen Kajsa Liten
1
Disk            

 

Vinner av årets 30. konkurranse ble

Jan Haukeland og Win

Vi gratulerer.
 

                   

   
 

Tilbake