Respitt nr 3 / 2010

Avholdt onsdag 8.4.2010

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og dette var den syvende for året men
den ble registrert som respitt nr 3 av 30 konkurranser for året 2010.

Denne første konkurransen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var Johnny Aas som hadde med seg Isabelle Simonsen
som er med i prosjektet
nye dommere 2011.

Banen var på 165 meter

Det deltok  30 startende  ekvipasjer.
 
 Ingen ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk ingen  50 bonuspoeng.

18 ekvipasjer kom gjennom og 12 ekvipasjer disket.

Det ble denne gang en delt 2 plass da Kristine Egelandsdal med Lille My og Anders Lædre med Torkhild
begge hadde en tid på 42.25 med samme standardtid 51.56 og da hadde begge 9.31 sekunder
under standardtid.

OBS - OBS Alle de nye må huske å skrive på sitt eget ETTERNAVN


Opprykks napp

Ingen gikk feilfritt og dermed ble det ingen som fikk opprykksnapp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 3.90 meter pr sekund

Klasse mellom: Torkild 3.90 meter pr sekund

Klasse Stor:  Cindy 4.87 meter pr sekund



Resultater respitt nr 3 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Jan Haukeland Kim Stor
3
47.14 F 0 5 0.36.47 10.67 130
2 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
2
51.56 V 0 5 0.42.25 9.31 110
2 Anders Lædre Torkild Mellom
2
51.56 F 0 5 0.42.25 9.31 110
4 Kristine S. Nylund Bibbi Mellom
2
51.56 F 0 5 0.42.32 9.24 80
5 Hans V Jensen Tessie Stor
3
47.14 F 0 5 0.39.75 7.39 70
6 Maia Fossum Kahrma Stor
3
47.14 F 0 5 0.40.72 6.42 60
7 Eivind Fossum Dewey Stor
3
47.14 F 0 5 0.41.03 6.11 50
8 Ketlin Jonassen Jonnas Stor
1
51.56 F 0 5 0.46.72 4.84 45
9 Kine Eimhjellen Mira Stor
3
47.14 F 0 5 0.43.31 3.83 40
10 Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
47.14 V 0 5 0.45.15 1.99 35
11 Anita Jansen Zeppelin Liten
1
56.89 V 1.05 6.05 0.57.94 Over 30
12 Rune Monsen Pearl Stor
1
56.89 F-V 0 10 47.62 9.27 30
13 Rune Monsen Kasanga Senior
3
47.14 F-F 0 10 0.40.72 6.42 30
14  Jan Haukeland Win Stor
2
51.56 F-F-F 0 15 0.34.84 16.72 30
15 Eivind Fossum Tara Stor
3
47.14 F-F-V 0 15 0.36.85 10.29 30
16 Sanna Barstad Pippi Liten
1
56.89 0 16.64 16.64 1.13.53 Over 30
17 Johnny Aas Cindy Stor
3
47.14 F-F-F-F 0 20 0.33.84 13.30 30
18 Jan Haukeland Monty Stor
3
47.14 F-F-V-V 0 20 0.42.38 4.76 30
  Anja Løvås Maia Mellom
2
Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor
3
Disk            
  Marianne Zazzera Amy Stor
1
Disk            
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
  Rune Monsen Kiara Mellom
2
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
1
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            
  Carina Busch Rocky Liten
1
Disk            
  Kine Eimhjellen Tine Stor
1
Disk            
  Hans V Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Marit Wang Leah Stor
1
Disk            
  Kristine Rimestad Kira Liten
1
Disk            
                     
                     

 

Vinner av årets 3. konkurranse ble

Jan Haukeland og Kim

Vi gratulerer.
 

   

Tilbake

Til toppen av siden...