Respitt nr 29 / 2010
Avholdt søndag 5.12.2010


 

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og nå er vinteren kommet og i den forbindelse
har vi leiet plass på Rogaland Rideskole  15 søndager og dette var den tjueniende av
30 konkurranser for året 2010.

Denne første konkurransen for dagen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.

Dommer denne gang var Hans Valter Jensen og han hadde satt en grei bane.

Banen var på 180 meter og vi merket fort at det ble mye tyngre å løpe inne i løs fin sand men det var morro
og ikke glatt

Det deltok  20 startende  ekvipasjer og Eivind klarte å kapre de to første plassene med sine hunder
 
 3 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

 10 ekvipasjer kom gjennom og 10 ekvipasje disket


Opprykks napp

Ingen fikk opprykks napp denne gangen


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.11 meter pr sekund

Klasse mellom: Torkild 4.11 meter pr sekund

Klasse Stor:  Dewey 5.08 meter pr sekund



Resultater respitt nr 29 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Dewey Stor
3
51.42 0 0 0 0.35.40 16.02 170
2 Eivind Fossum Tara Stor
3
51.42 0 0 0 0.38.84 13.02 150
3 Hans Valter Jensen Tessie Stor
3
51.42 0 0 0 0.44.46 6.96 130
4 Johnny Aas Cindy Stor
3
51.42 F 0 5 0.35.44 15.98 70
5 Kine Eimhjellen Pluto Stor
3
51.42 F 0 5 0.38.54 12.88 60
6 Rune Monsen Pearl Stor
2
56.25 V 0 5 0.44.72 11.53 50
7 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
3
51.42 V 0 5 0.43.78 7.64 40
8 Bente Jonassen Kajsa Liten
1
62.06 F-V 0 10 0.43.81 18.25 35
9 Anders Lædre Torkild Mellom
3
51.42 F-V 0 10 0.43.75 7.67 30
10 Jan Haukeland Ben Stor
3
51.42 F-F-F-V 0 20 0.41.07 10.35 25
  Jan Haukeland Win Stor
2
Disk            
  Hans Valter Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor
3
Disk            
  Jan Haukeland Monty Stor
3
Disk            
  Marit Wang Leah Stor
2
Disk            
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
2
Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
2
Disk            
  Kine Eimhjellen Tine Stor
1
Disk            
                     
                     

 

Vinner av årets 29. konkurranse ble

Eivind Fossum og Dewey

Vi gratulerer.
 

  

   
 

Tilbake