Respitt nr 26 / 2010
Avholdt søndag 7.11.2010


 

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og  dette var den tjuesjette av
30 konkurranser for året 2010.

Denne andre konkurransen for dagen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Dommer denne gang var også Isabelle Simonsen under oppsyn av Eivind Fossum
var under opplæring og hun hadde satt en grei bane.

Banen var på 140 meter

Det deltok  21 startende  ekvipasjer.
 
 3 ekvipasjer gikk feilfritt og dermed fikk disse 50 bonuspoeng.

 15 ekvipasjer kom gjennom og 6 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Ingen fikk opprykks napp denne gangen


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 3.32 meter pr sekund

Klasse mellom: Ingen mellom hund kom i mål

Klasse Stor:  Dewey 4.57 meter pr sekund



Resultater respitt nr 26 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Dewey Stor
3
40.00 0 0 0 0.30.59 9.41 171
2 Jan Haukeland Kim Stor
3
40.00 0 0 0 0.32.97 7.10 151
3 Marit Wang Ben Stor
3
40.00 0 0 0 0.36.91 3.09 131
4 Johnny Aas Cindy Stor
3
40.00 V 0 5 0.34.50 5.50 71
5 Eivind Fossum Tara Stor
3
40.00 V 0 5 0.36.00 4.00 61
6 Jan Haukeland Ben Stor
3
40.00 V 0 5 0.36.74 3.26 51
7 Hans Valter Jensen Tessie Stor
3
40.00 V 1.85 6.85 0.41.85 Over 41
8 Isabelle Simonsen Bella Stor
1
48.27 F-V 0 10 0.32.39 15.88 36
9 Hans Valter Jensen Kate Stor
1
48.27 F-V 0 10 0.32.81 15.46 31
10 Bente Jonassen Dina Liten
2
43.75 F-V 0 10 0.42.77 0.98 26
11 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
3
40.00 V-V 2.14 12.14 0.42.14 Over 21
12 Jan Haukeland Leah Stor
1
48.27 F-V-V 0 15 0.39.51 8.76 21
13 Bente Jonassen Kajsa Liten
1
48.27 F-V-V 0 15 0.47.24 1.03 21
14 Jan Haukeland Win Stor
2
43.75 F-F-F-V-V 0 25 0.41.19 2.56 21
15 Christiane Hansen Bindi Stor
1
48.27 F-V 17.40 27.40 1.05.68 Over 21
  Anders Lædre Torkild Mellom
3
Disk            
  Jan Haukeland Monty Stor
3
Disk            
  Kristin Monsen Athena Stor
3
Disk            
  Marit Wang Leah Stor
1
Disk            
  Maren G Løland Felix Stor
1
Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor
1
Disk            

 

Vinner av årets 26. konkurranse ble

Eivind Bredo Fossum og Dewey

Vi gratulerer.
 

               

   
 

Tilbake