Respitt nr 22 / 2010
Avholdt søndag 3.10.2010


 

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og  dette var den tjueandre av
30 konkurranser for året 2010.

Denne andre konkurransen for dagen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var også Eivind Fossum og han hadde satt en grei bane. Eivind hadde også
tatt med seg Tommy Johansen som hjelper under opplæring

Banen var på 153 meter

Det deltok  31 startende  ekvipasjer.
 
 7 ekvipasjer gikk feilfritt og disse fikk  50 bonuspoeng.

 16 ekvipasjer kom gjennom og 15 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Ingen ekvipasjer fikk napp under denne konkurransen


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.30 meter pr sekund

Klasse mellom: Ingen hund kom i mål

Klasse Stor:  Cindy 5.04 meter pr sekund



Resultater respitt nr 22 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Johnny Aas Cindy Stor
3
43.71 0 0 0 0.30.33 13.38 181
2 Eivind Fossum Tara Stor
3
43.71 0 0 0 0.32.54 11.17 161
3 Eivind Fossum Dewey Stor
3
43.71 0 0 0 0.32.67 11.04 141
4 Kine Eimhjellen Mira Stor
3
43.71 0 0 0 0.33.32 10.39 131
5 Sasha Andersen Meta Stor
3
43.71 0 0 0 0.34.65 9.06 121
6 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
3
43.71 0 0 0 0.35.50 8.21 111
7 Hans V Jensen Tessie Stor
3
43.71 0 0 0 0.35.91 7.80 101
8 Jan Haukeland Kim Stor
3
43.71 F 0 5 0.31.48 12.23 46
9 Jan Haukeland Ben Stor
3
43.71 F 0 5 0.34.14 9.57 41
10 Ingve Helgeland Aron Stor
1
52.75 F 0 5 0.44.80 7.95 36
11 Bente Jonassen Kajsa Liten
1
52.75 V 0 5 0.45.74 7.01 31
12 Anita Jansen Zeppelin Liten
1
52.75 V 0 5 0.47.08 5.67 31
13 Jan Haukeland Win Stor
2
47.81 F.F 0 10 0.32.14 15.67 31
14 Kine Einhjellen Zita Stor
1
52.75 V-V 0 10 0.50.14 2.61 31
15 Marit Wang Leah Stor
1
52.75 F-F-F 0 15 0.36.40 16.35 31
16 Kine Einhjellen Tine Stor
1
52.75 F-V-V 0 15 0.51.13 1.62 31
  Jan Haukeland Monty Stor
3
Disk            
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
  Hans V Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
1
Disk            
  Christiane Hansen Bindi Stor
1
Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Camilla Gundersen Charlie Stor
1
Disk            
  Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
Disk            
  Maren Bjørnevoll Safo Mellom
1
Disk            
  Anders Lædre Torkild Mellom
3
Disk            
  Anja Løvås Maia Mellom
2
Disk            
  Stine S Dale Kaizer Liten
1
Disk            
  Trine Fløtre Ralpen Liten
1
Disk            
  Anja Løvås Lea Liten
1
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            

 

Vinner av årets 22. konkurranse ble

Johnny Aas og Cindy

Vi gratulerer.
 

            

   
 

Tilbake