Respitt nr 21 / 2010
Avholdt søndag 3.10.2010


 

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og  dette var den tjueførste av
30 konkurranser for året 2010.

Denne første konkurransen for dagen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var Eivind Fossum og han hadde satt en grei bane. Eivind hadde også
tatt med Seg Tommy Johansen som hjelper under opplæring

Banen var på 175 meter

Det deltok  28 startende  ekvipasjer.
 
 Kun 2 ekvipasjer gikk feilfritt og disse fikk  50 bonuspoeng.

 12 ekvipasjer kom gjennom og 16 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Ingen ekvipasjer fikk napp under denne konkurransen


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 3.58 meter pr sekund

Klasse mellom: Torkild 3.63 meter pr sekund

Klasse Stor:  Kim  4.28 meter pr sekund



Resultater respitt nr 21 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Dewey Stor
3
50.00 0 0 0 0.39.03 10.97 178
2 Hans V Jensen Tessie Stor
3
50.00 0 0 0 0.48.43 1.57 158
3 Eivind Fossum Tara Stor
3
50.00 F 0 5 0.40.44 9.56 88
4 Anders Lædre Torkild Mellom
3
50.00 V 0 5 0.48.13 1.87 78
5 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
3
50.00 F 0 5 0.48.81 1.19 68
6 Jan Haukeland Win Stor
2
54.68 F.F 0 10 0.44.41 10.27 58
7 Sasha Andersen Meta Stor
3
50.00 F-V 0 10 0.46.97 3.03 48
8 Marit Wang Ben Stor
3
50.00 F-F 0 10 0.47.87 3.50 43
9 Anita Jansen Zeppelin Liten
1
60.34 F-F-F 0 15 0.55.46 4.88 38
10 Trine Fløtre Ralpen Liten
1
60.34 F-F 5.34 15,34 0.65.68 Over 33
11 Anja Løvås Lea Liten
1
60.34 F-F-F-V-V 16.33 41.33 1.16.67 Over 28
12 Kine Einhjellen Zita Stor
1
60.34 F-F-F-F-F-V 17.79 47.79 1.18.14 Over 28
  Anja Løvås Maia Mellom
2
Disk            
  Maren Bjørnevoll Safo Mellom
1
Disk            
  Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
Disk            
  Bente Jonassen Kajsa Liten
1
Disk            
  Stine S Dale Kaizer Liten
1
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor
3
Disk            
  Hans V Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Ben Stor
3
Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor
1
Disk            
  Camilla Gundersen Charlie Stor
1
Disk            
  Marit Wang Leah Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Monty Stor
3
Disk            
  Christiane Hansen Bindi Stor
1
Disk            
                     
                     
                     
                     
                     

 

Vinner av årets 21. konkurranse ble

Eivind Fossum og Dewey

Vi gratulerer.
 

           

   
 

Tilbake