Respitt nr 20 / 2010
Avholdt søndag 5.9.2010


 

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og  dette var den tjuende av
30 konkurranser for året 2010 og dagen var strålende med pent vær.

Denne andre konkurransen for dagen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var Rune Monsen  og han hadde satt en grei bane.

Banen var på 151 meter

Det deltok  26 startende  ekvipasjer.
 
 Hele 8 ekvipasje gikk feilfritt og disse fikk  50 bonuspoeng.

 19 ekvipasjer kom gjennom og 7 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Rune Monsen og Pearl fikk opprykksnapp og dermed er de oppe i klasse stor 2.

Marit Bjelland og Zita fikk sitt første opprykksnapp på denne konkurransen


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 4.25 meter pr sekund

Klasse mellom: Helle Pirat 4.96 meter pr sekund

Klasse Stor:  Kim  4.28 meter pr sekund



Resultater respitt nr 20 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Rune Monsen Pearl Stor
1
52.06 0 0 0 0.30.54 21.52 176
2 Jan Haukeland Kim Stor
3
43.14 0 0 0 0.28.57 14.57 156
3 Marit Bjelland Zita Stor
1
52.06 0 0 0 0.38.13 13.93 136
4 Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
43.14 0 0 0 0.30.39 12.75 126
5 Kristin Monsen Athena Stor
3
43.14 0 0 0 0.31.90 11.24 116
6 Hans V Jensen Tessie Stor
3
43.14 0 0 0 0.32.96 10.18 106
7 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
3
43.14 0 0 0 0.35.47 7.67 96
8 Anders Lædre Torkild Mellom
3
43.14 0 0 0 0.36.93 6.21 91
9 Eivind Fossum Dewey Stor
3
43.14 F 0 5 0.31.83 11.31 36
10 Marit Wang Ben Stor
3
43.14 F 0 5 0.33.33 9.81 31
11 Charlotte l Jacobsen Fant Liten
2
47.18 F 0 5 0.40.82 6.36 26
12 Hans V Jensen Kate Stor
1
52.06 V-V 0 10 0.35.09 16.97 26
13 Jan Haukeland Ben Stor
3
43.14 F-F 0 10 0.30.18 12.96 26
14 Eivind Fossum Tara Stor
3
43.14 F-V 0 10 0.34.68 8.72 26
15 Anja Løvås Lea Liten
1
52.06 V-V 0 10 0.45.19 6.87 26
16 Anita Jansen Zeppelin Liten
1
52.06 V-V 0 10 0.46.69 5.37 26
17 Ingve Helgeland Aron Stor
1
52.06 F-V 1.28 11.28 0.53.34 Over 26
18 Jan Haukeland Win Stor
2
47.18 F-F-F-V 0 20 0.32.69 14.49 26
19 Jan Haukeland Monty Stor
3
43.14 F-F-F-F 0 20 0.32.42 10.72 26
  Kristine Egelandsdal Zeppelin Liten
1
Disk            
  Anja Løvås Maia Mellom
2
Disk            
  Rune Monsen Kiara Mellom
2
Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Marit Wang Leah Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
1
Disk            
  Sasha Andersen Meta Stor
3
Disk            

 

Vinner av årets 20. konkurranse ble

Rune Monsen og Pearl

Vi gratulerer.
 

          

   
PS  Er ikke helt sikker på at det er rett hund !

Tilbake