Respitt nr 19 / 2010
Avholdt søndag 5.9.2010


 

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og  dette var den nittende av
30 konkurranser for året 2010 og dagen var strålende med pent vær.

Denne første konkurransen for dagen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var Rune Monsen  og han hadde satt en grei bane.

Banen var på 142 meter

Det deltok  26 startende  ekvipasjer.
 
 Kun 3 ekvipasje gikk feilfritt og disse fikk  50 bonuspoeng og to av disse var Eivind med sine hunder ,
Tara og Dewey

 14 ekvipasjer kom gjennom og 12 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Ingen fikk opprykksnapp på denne konkurransen


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 3.42 meter pr sekund

Klasse mellom: Helle Pirat 3.62 meter pr sekund

Klasse Stor:  Duke Monty  4.18 meter pr sekund



Resultater respitt nr 19 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Tara Stor
3
40.57 0 0 0 0.34.75 5.82 176
2 Eivind Fossum Dewey Stor
3
40.57 0 0 0 0.34.79 5.78 156
3 Sasha Andersen Meta Stor
3
40.57 0 0 0 0.36.28 4.42 136
4 Anders Lædre Torkild Mellom
3
40.57 0 4.31 4.31 0.45.01 Over 76
5 Jan Haukeland Kim Stor
3
40.57 F 0 5 0.34.00 6.57 66
6 Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
40.57 F 0 5 0.39.21 1.36 56
7 Hans V Jensen Tessie Stor
3
40.57 F 0 5 0.39.42 1.15 46
8 Rune Monsen Pearl Stor
1
48.96 F 0 5 0.48.42 0.54 41
9 Anita Jansen Zeppelin Liten
1
48.96 V 0 5 0.48.58 0.38 36
10 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
3
40.57 F 0.90 5.90 0.41.48 Over 31
11 Charlotte l Jacobsen Fant Liten
2
44.37 V 2.26 7.26 0.46.63 Over 26
12 Jan Haukeland Monty Stor
3
40.57 F-F 0 10 0.33.92 6.78 26
13 Anja Løvås Maja Mellom
2
44.37 F-V 2.77 12.77 0.47.15 Over 26
  Rune Monsen Kiara Mellom
2
44.37 F-F 5.98 15.98 0.50.35 Over 26
  Jan Haukeland Ben Stor
3
Disk            
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
  Jan Haukeland Win Stor
2
Disk            
  Hans V Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Kristin Monsen Athena Stor
3
Disk            
  Marit Wang Leah Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
1
Disk            
  Marit Bjelland Zita Stor
1
Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Ingve Helgeland Aron Stor
1
Disk            
  Kristine Egelandsdal Zeppelin Liten
1
Disk            
  Anja Løvås Lea Liten
1
Disk            
                     
                     

 

Vinner av årets 19. konkurranse ble

Eivind Fossum og Tara

Vi gratulerer.
 

         

   

Tilbake