Respitt nr 16 / 2010
Avholdt søndag 8.8.2010


 

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og  dette var den sekstende av
30 konkurranser for året 2010.

Denne andre konkurransen for dagen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var også Hans Valter Jensen  og han hadde satt en grei bane.

Banen var på 147 meter

Det deltok  23 startende  ekvipasjer.
 
 6 ekvipasjer gikk feilfritt og alle disse fikk  50 bonuspoeng.

16 ekvipasjer kom gjennom og 7 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Ingen fikk opprykksnapp på denne konkurransen


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Lille My 3.65 meter pr sekund

Klasse mellom: Torkild 3.84 meter pr sekund

Klasse Stor:  Win 5.07 meter pr sekund



Resultater respitt nr 16 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Eivind Fossum Tara Stor
3
42.00 0 0 0 0.33.56 8.44 173
2 Marit Wang Ben Stor
3
42.00 0 0 0 0.33.78 8.22 153
3 Sasha Andersen Meta Stor
3
42.00 0 0 0 0.35.25 6.75 133
4 Hans Valter Jensen Tessie Stor
3
42.00 0 0 0 0.35.34 6.66 123
5 Anders Lædre Torkild Mellom
3
42.00 0 0 0 0.38.19 3.81 113
6 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
3
42.00 0 0 0 0.40.22 1.78 103
7 Jan Haukeland Win Stor
2
45.93 F 0 5 0.28.97 16.96 43
8 Eivind Fossum Dewey Stor
3
42.00 V 0 5 0.34.16 7.84 38
9 Anja Løvås Maja Mellom
2
45.93 F 0 5 0.38.37 7.56 33
10 Jan Haukeland Ben Stor
3
42.00 F-F 0 10 0.33.72 8.28 28
11 Jan Haukeland Kim Stor
3
42.00 F-V 0 10 0.35.22 6.78 23
12 Bente Jonassen Kajsa Liten
1
50.68 F-V 0 10 0.45.47 5.21 23
13 Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
42.00 F-V 2.50 12.50 0.44.50 Over 23
14 Jan Haukeland Monty Stor
3
42.00 F-F-F 0 15 0.31.62 10.38 23
15 Maia Fossum Kahrma Stor
3
42.00 F-F-F 0 15 0.34.13 7.87 23
16 Kristine Nylund Bibbi Mellom
2
45.93 F-V-V 0.20 15.20 0.46.13 Over 23
  Hans V Jensen Kate Stor
1
Disk            
  Marit Bjelland Zita Stor
1
Disk            
  Marit Wang Leah Stor
1
Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Anita Jansen Zeppelin Liten
1
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
1
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
2
Disk            

 

Vinner av årets 16. konkurranse ble

Eivind Fossum og Tara

Vi gratulerer.
 

     

   

Tilbake