Respitt nr 15 / 2010
Avholdt søndag 8.8.2010


 

Igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og
dette var den femtende av 30 konkurranser for året 2010.

Denne første konkurransen for dagen var en vanlig agility bane  og dette ble da en  konkurranse 
med alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var Hans Valter Jensen  og han hadde satt en grei bane.

Banen var på 154 meter

Det deltok  23 startende  ekvipasjer.
 
 5 ekvipasjer gikk feilfritt og alle disse fikk  50 bonuspoeng.

17 ekvipasjer kom gjennom og 6 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Anders Lædre med Torkild fikk opprykkspoeng og dermed er han i klasse 3 mellom.
Anita Jansen og Zeppelin fikk opprykksnapp. Anja Løvås og Maia fikk det samme og disse rykket opp i klasse mellom 2


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Zeppelin 3.26 meter pr sekund

Klasse mellom: Torkild 3.96 meter pr sekund

Klasse Stor:  Tara 4.46 meter pr sekund



Resultater respitt nr 15 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Anders Lædre Torkild Mellom
2
48.12 0 0 0 0.38.87 9.25 173
2 Sasha Andersen Meta Stor
3
44.00 0 0 0 0.37.44 6.56 153
3 Anita Jansen Zeppelin Liten
1
53.10 0 0 0 0.47.12 5.98 133
4 Maia Fossum Kahrma Stor
3
44.00 0 0 0 0.38.47 5.53 123
5 Anja Løvås Maja Mellom
1
53.10 0 0 0 0.48.66 4.44 113
6 Jan Haukeland Kim Stor
3
44.00 F 0 5 0.35.75 8.25 53
7 Hans Valter Jensen Tessie Stor
3
44.00 F 0 5 0.37.72 6.28 43
8 Bente Jonassen Kajsa Liten
1
53.10 V 0 5 0.50.90 2.20 38
9 Kristine Egelandsdal Lille My Liten
3
44.00 0 5.72 5.72 0.49.72 Over 33
10 Marit Wang Leah Stor
1
53.10 V-V 0 10 0.43.13 9.97 28
11 Eivind Fossum Tara Stor
3
44.00 F-F 0 10 0.34.47 9.53 23
12 Anja Løvås Helle Pirat Mellom
3
44.00 F-F 0.44 10.44 0.44.44 Over 23
13 Isabelle Simonsen Bella Stor
1
53.10 F-F-V 0 15 0.38.66 14.44 23
14 Jan Haukeland Monty Stor
3
44.00 F-F-F 0 15 0.36.38 7.62 23
15 Hans V Jensen Kate Stor
1
53.10 F-F-V 0 15 0.45.60 7.50 23
16 Eivind Fossum Dewey Stor
3
44.00 F-F-F-V 0.40 20.40 0.44.40 Over 23
17 Jan Haukeland Leah Stor
1
53.10 F-F-F-F-V-V 0 30 0.45.90 7.20 23
  Jan Haukeland Ben Stor
3
Disk            
  Marit Wang Ben Stor
3
Disk            
  Jan Haukeland Win Stor
2
Disk            
  Marit Bjelland Zita Stor
1
Disk            
  Kristine Nylund Bibbi Mellom
2
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
2
Disk            
                     

 

Vinner av årets 15. konkurranse ble

Anders Lædre og Torkild

Vi gratulerer.
 

    

   

Tilbake