Respitt nr 12 / 2010
Avholdt søndag 28.3.2010


 

Nå var vi inne i den ordinære terminlisten og igjen var det tid for en dobbel respitt i klubbens regi og
dette var den tolvte av 30 konkurranser for året 2010.

Denne andre konkurransen for dagen var en vanlig hopp bane  og dette ble da en  konkurranse 
uten alle felt hindrene.

Dommer  denne gang var også Marit Wang som hadde satt en grei bane.

Banen var på 139 meter

Det deltok  28 startende  ekvipasjer.
 
 4 ekvipasjer gikk feilfritt og disse fikk dermed  50 bonuspoeng.

16 ekvipasjer kom gjennom og 12 ekvipasjer disket.


Opprykks napp

Anders Lædre og Torkild gikk  feilfritt og de fikk opprykks napp.


Tider pr meter for hurtigste hund i klasse liten, mellom og stor.

Klasse liten: Rocky 2.47 meter pr sekund

Klasse mellom: Torkild 4.33 meter pr sekund

Klasse Stor:  Win 4.97 meter pr sekund



Resultater respitt nr 12 / 2010

 

 

Nr Navn Hund Klasse Standard tid Feil Tidsfeil Total feil Tid Tid under standardtid Poeng
1 Anders Lædre Torkild Mellom
2
43.43 0 0 0 0.32.09 11.34 178
2 Eivind Fossum Tara Stor
3
39.71 0 0 0 0.29.53 10.18 158
3 Marit Wang Ben Stor
3
39.71 0 0 0 0.31.59 8.12 138
4 Rune Monsen Athena Stor
3
39.71 0 0 0 0.32.06 7.65 128
5 Rune Monsen Pearl Stor
1
47.93 F 0 5 0.31.94 15.99 68
6 Jan Haukeland Win Stor
2
43.43 F 0 5 0.27.94 15.49 58
7 Eivind Fossum Dewey Stor
3
39.71 F 0 5 0.28.06 11.65 48
8 Rune Monsen Kasanga Senior
3
39.71 F 0 5 0.30.63 9.08 43
9 Kristine S. Nylund Bibbi Mellom
2
43.43 F 0 5 0.37.16 6.27 38
10 Klara Halvorsen Dizel Stor
1
47.93 F 0 5 0.42.97 4.96 33
11 Jan Haukeland Monty Stor
3
39.71 F-F 0 10 0.28.60 11.11 28
12 Jan Haukeland Ben Stor
3
39.71 F-F 0 10 0.30.62 9.09 28
13 Maia Fossum Kahrma Stor
3
39.71 F-V-V 0.13 15.13 0.39.84 Over 28
14 Carina Busch Rocky Liten
1
47.93 F-V 8.19 18.19 0.56.12 Over 28
15 Camilla Arnesen Zorba Mellom
1
47.93 V-V 9.15 19.15 0.57.09 Over 28
16 Marianne Zazzera Amy Stor
1
47.93 F-F-V-V 0 20 0.40.19 7.79 28
  Rune Monsen Kiara Mellom
2
Disk            
  Kristine Egelandsdal Lille My Liten
2
Disk            
  Bente Jonassen Dina Liten
1
Disk            
  Line Ingvardo Borgen Daisy Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Leah Stor
1
Disk            
  Mariann Sande Tuxi Stor
1
Disk            
  Isabelle Simonsen Bella Stor
1
Disk            
  Marit Bjelland Zita Stor
1
Disk            
  Johnny Aas Cindy Stor
3
Disk            
  Ketlin Jonassen Jonnas Stor
1
Disk            
  Jan Haukeland Kim Stor
3
Disk            
  Marit Wang Leah Stor
1
Disk            

 

Vinner av årets 12. konkurranse ble

Anders Lædre og Torkild

Vi gratulerer.
 

 

   

Tilbake